La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 890 Culés

0

Działa Wam Steam?

1

1

@JimMorrisonFCB Mnie tak.

1

@JimMorrisonFCB Działa, działa

0

@macio_944 Kurczę, to u mnie jakiś problem chyba z aktualizacją, bo FM20 się nie odpala, jak i sam Steam.

0

@JimMorrisonFCB Kim grasz?

1

@JimMorrisonFCB Klasycznie spróbuj wyłączyć i uruchomić ponownie, ale przez menadżer zadań, gdzie ręcznie będziesz musiał usunąć wszystkie procesy. Też czasem mam podobny problem i właśnie taka czynność pomaga.

0

@macio_944 Wcześniej w ogóle mi się to nie zdarzało. Już restart był, spróbuję przez menadżer zadań.

0

@kamilo0066 York City, 5 sezon, start na 6 poziomie rozgrywkowym, obecnie 1 miejsce w League 2, czyli na 4 poziomie rozgrywkowym i połowa sezonu.

1

@macio_944 Zadziałało po drugim restarcie, ale już się lekka panika pojawiła zanim się udało.

1

@JimMorrisonFCB Grunt, że wyszło, gratuluję :P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?