La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1192 Culés

0

Chyba remis w meczu Słowacja - Szwecja będzie najlepszy

konto usunięte

0

@Criss18Barca i zeby nasi zremisowali chociaz

1

@Criss18Barca No to zależy co chcemy osiągnąć. Jeśli po prostu awans, to Słowacja powinna wygrać. Jeśli wygra Szwecja, to praktycznie mamy po awansie, bo Hiszpanii nie pokonamy (a remis...jakimś cudem może uda się osiągnąć).
Ogólnie, żeby mieć szanse na awans, to musimy przynajmniej zremisować z Hiszpanią i pokonać Szwecję.

No tak ciężko powiedzieć w sumie co będzie dla nas lepsze. Zrypali w pierwszym meczu, bo się Sousy nie posłuchali. Gdyby wygrali, to remis by nam do awansu wystarczył...a tak?

3

@Criss18Barca i się zaczęło liczenie na kogoś ale powiem jedno obojętnie co będzie bo my i tak jedziemy do domu . Chociaż daleko nie będą mieli bo stacjonują w Polsce

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?