La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1971 Culés

3

250 komentarzy o tym że Lewy jest gorszy technicznie od Immobile i Kane'a.No ładnie.

2

@Encore 90% kadry Polski jest gorsza technicznie od Włochów i Anglii.

konto usunięte

0

@Coutinho007 może i więcej nawet i tych procentów ;D serio my to dramat.

0

@Coutinho007 Ale tu się rozchodzi o te 10%.

3

@Coutinho007 Zielek się jedynie wyróżnia

0

@Encore Nie wiem tylko dlaczego tam forsują drybling=technika :) no ale tak się zakręcili że nie będę im tam się wbijał.

0

@Gall Ciiii :D Nie psuj zabawy

0

@Gall Tak to jest jak sie czytać ze zrozumieniem nie potrafi... gdzie napisałem, że tylko drybling oznacza technikę? Ktoś inny tak stwierdził?

0

@draxidox Zabawy, skoro zostałeś wyjaśniony? :)

0

@Bagsik88 Wyjaśniłem Cię w każdej płaszczyźnie :).

0

@draxidox Taa:) Chciałabym, żeby każdy mnie tak wyjaśniał jak Ty:)

1

@Bagsik88
No kompletnie bez argumentów ponownie, mam nadzieję że już pogodziles się z porażka :).

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?