La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1699 Culés

4

Bednarek na konferencji mówi o tym, że w meczu z Hiszpanami będą jak husaria.
Oby nie jak husaria i inne polskie wojska w 1620 pod Cecorą. Husaria i polskie siły zostały nie tylko kompletnie rozbite, w bitwie poległ hetman Żółkiewski, a Stanisław Koniecpolski trafił na długie lata do niewoli tureckiej.
Dlaczego doszło do dotkliwej porażki w starciu z siłami tureckimi? Historyk Radosław Sikora twierdzi, że "z powodu braku dyscypliny w wojsku i zapowiedzi ukarania tych, którzy ją złamali”.

6

@Stoiczkow Jak dla mnie po Słowacji (podobnie, jak po Liverpoolu) te drużyny się skończyły. Nie ma się co oszukiwać, że w Hiszpanii będzie lepiej. Otóż nie będzie...

8

@Kettger Dokładnie.Słowacja to był nasz bilet do fazy pucharowej i go straciliśmy.

konto usunięte

1

@Stoiczkow 3 lata w niewoli jak z bicza strzelił :P

4

@Stoiczkow jasne, że w sercu zawsze po cichu liczę na sukces orłów, ale tym razem nie chce im wierzyć. Udał nam się jeden turniej na ostatnie 20 lat, jesteśmy nieprzygotowani i niezgrani. Nie ograliśmy Słowacji, a mamy ograć Hiszpanów? Tylko cud, może sprawić, że tak się stanie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?