La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1382 Culés

3

Żabojady jak to za Deschampa słabo ale do przodu. Gdzie im do takiej Hiszpanii z lat 2008-2012

0

@mariosss20 Czy choćby samej Francji za czasów Zidana. To była drużyna.

5

@mariosss20 właśnie bardzo blisko. Uważam, że Hiszpania z tamtego okresu długo biłaby w mur głową przeciwko takiej Francji.

1

@VirtuoZ Tamta Hiszpania przejęłaby całkowicie środek pola i zdominowała posiadanie piłki

0

@MesQueUnClub_87 i skończyłaby jak Barca z Chelsea w 2012

0

@VirtuoZ No właśnie nie

0

@VirtuoZ To, żeby ich zdominowali to pewne, bo dominowali posiadaniem wszystkich w tamtym okresie, to czy by skończyła jak Chelsea to jednak gruba niewiadoma.

0

@MesQueUnClub_87 uważam właśnie, że autobusy i bardzo dobrze zorganizowana gra obronna to niezwykle skuteczne formy gry na styl Hiszpanii, czy Barcy z tamtych lat. Dlatego twierdzę, że dzisiejsza świetna pod tym względem Francja mogłaby się pokusić o wygranie z drużyną Del Bosque

2

@VirtuoZ Na taka grę kombinacyjną jaką prezentowali Hiszpanie nie było obrony bo piłkarze nie potrafią tak szybko reagować, kiedy wchodzili w pole karne krótkimi podaniami na jeden kontakt z klepki to obrońcy nie nadążali się obracać. Dosłownie wchodzili z piłką do bramki.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: