- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1232 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1232 Culés
1
Ta Francja to kpiuj wklej styl Atletico Madryt..
2
@Coutinho007 na mundialu było to samo.
0
@Coutinho007 Ale lepsi piłkarze. I jednak ofensywniej kopią
1
@DaPidejpi Paskudnie się to ogląda straszny beton.
1
@kamilop Ofensywniej? To jest ten sam beton, autobus, sporo biegania, minimalizm i dzida do przodu
1
@Coutinho007 dlatego jakos nigdy nie przepadałem za ich reprezentacja. Liczę na Belgię w tym roku
1
@DaPidejpi Ja na Holandie albo Hiszpanie.
0
@Coutinho007 Nie zgodzę się. Spójrz jak wymagającego rywala ma Francja. Grają tyle, na ile im rywal pozwala. Wydaje mi się że Francja zyskałaby gdyby za Griezmanna grał np. Coman.
0
@kamilop Może i mają ale jednak Holandia, Belgia czy Hiszpania grają dużo fajniejszą piłeczke dla oka.
1
@Coutinho007 ja Hiszpanii od 13 lat, ale No nie widzę jakos ich zbytnio w tym roku. Od kilku imprez niestety bieda z nędza
0
@DaPidejpi No to już od lat nie to co kiedyś. Odeszli Xavi i Andres czy Villa z Torresem i Pedro i jest straszna lipa...