La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 924 Culés

6

Niektórzy mowie ze Zieliński dalej nic mie grał to moim zdaniem jeden z nielicznych zależało mu i próbował coś zrobić.

0

@damian16161212 Przejdzie jednego, przejdzie jednego i co dalej? No nic, bo reszta patałachów stoi

1

@damian16161212 Nie miał z kim grać.

0

@damian16161212 tylko same próbowanie nic nie da .... Czemu piłek do Lewego nie zagrywał? Lewy nie umie rozgrywać tylko wykańczać...

0

@marcin62 o to właśnie chodzi dla mnie najlepszy był na boisku ale komu miał podać? Juz darłem się do tv żeby mu wyszli do podania

1

@damian16161212 też tak uważam, dołożyłbym do niego jeszcze Puchacza, który w 15 minut zaorał tyle, co Rybus przez cały swój pobyt na boisku na wahadle.

0

@panczo Rybus zaliczył asystę a Puchacz w ważnym momencie walnął w trybuny.

0

@kamilo0066 Rybus zaliczył asystę, ale generalnie oprócz tego niewiele co zaliczył, ale racja, statystykę odrobił. Gorzej choćby z Jóźwiakiem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?