La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 975 Culés

0

Jak zaczęliście spotykać się ze swoją drugą połówką to zakochaliście się ,,od pierwszego wejrzenia" czy uczucie przyszło z czasem?

0

@clyde Nie wierzę w coś takiego, że uczucie przychodzi z czasem. Jeśli z początku nie ma chemii i charakterystycznego pociągu to raczej uczucie już nie przyjdzie ;) Pewnie są takie przypadki, że pierw koledzy, potem przyjaciele i na końcu para, ale to raczej rzadkość.
W moim przypadku od początku uważałem, że coś może z tego być :P

1

@clyde "Zapatrzyłem się " a uczucie się rozwinęło i tak już zostało. 20 rocznica we wrześniu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?