La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1299 Culés

55

Borek to jest jednak inteligentny gość. Powiedział że tu nie ma co komentować, powiedział tylko że kto jest wierzący niech się pomodli za Christiana, a kto nie jest wierzący niech po prostu trzyma kciuki za zdrowie tego chłopaka. Inteligentnie i z empatia. Więc nie brońcie tej Sylwii dekiel że jej tak ciężko że na żywo itd. jak się jest inteligentnym człowiekiem to wie co można zrobić i powiedzieć a co nie

4

@RomanHoffer może wiec nie jest aż tak inteligenta ja Pan Borek ale też to przeżywała, to było widac. Nie była to dla niej sytuacja oczywista i klarowana i się trochę pogubiła. Ale wyzywanie jej od najgorszych jak miało tu miejsce jest jeszcze słabsze.
Poza tym Borek w czasie studia tylko wchodził słowem dosłownie na chwilę i mógł się do tego przygotować, w sensie ułożyć chwilę wcześniej w głowie co powiedzieć. W studiu babka dostał polecenie że ma prowadzić cały czas dyskusje z goscmi w studiu i próbowała to jakoś podtrzymać mimo że nawet jej głos się łamał chwilami.
Jechanie po niej w takiej sytuacji jest zwykłem piep... hejtem.

0

@RomanHoffer Dokładnie, ale zawsze znajdą się obrońcy chamstwa i głupoty

0

@Bobo25 uważam że powinna wykazać się większą empatia (w dodatku to kobieta, a moim zdaniem kobiety mają tej empatii trochę więcej od mężczyzn). Dla mnie wystarczy że by powiedziała: proszę państwa nie wiem co mam w tej chwili państwu powiedzieć. Tyle by wystarczyło

« Powrót do wszystkich komentarzy