La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 744 Culés

2

Moim zdaniem awans do wyższych lig to nie jest priorytet Barçy B. Przecież ta drużyna to końcowy etap szkolenia i weryfikacji adeptów La Masii. A w ostatnich latach widać, że zawodnicy Barçy B sa po prostu lepiej przygotowani do gry na najwyższym poziomie.
Pimienta przecież z wieloma graczami współpracował na niższych poziomach szkolenia, z wieloma grał i wygrywał Młodzieżową LM. Zresztą jego współpraca z Koemanem też wyglądała dobrze, nie było problemów żeby gracze dobrze funkcjonowali i rozwijali się będąc pomiędzy pierwszym a drugim zespołem.
Do wielu rzeczy można się przyczepić w Barçy obecnie ale moim zdaniem nie do szkółki, która wygląda coraz lepiej. Przypomnę tylko artykuł sprzed miesiąca:
https://www.fcbarca.com/99274-garcia-pimienta-czlowiek-barcelony-i-jedna-z-najwazniejszych-postaci-w-klubie.html
Coraz bardziej mam przeczucie, że dla Laporty najważniejsze będą surowe wyniki bez szerszego kontekstu. Głośne nazwiska, sztuczne rewolucje i podważanie pozycji nawet tych którzy robią przyzwoitą robotę.

2

@nabial tzn to było ważne aby zawodnicy ogrywali się w wyższej lidze.Nie odchodzili na wypożyczenia.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Który piłkarz Barcelony pokaże się z najlepszej strony podczas EURO i Copa America?