La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1671 Culés

0

Grał ktoś w tego Assassina Odyssey? lepsze od Origins?

konto usunięte

1

@MesQueUnClub_87 wlasnie ogrywam, ale nie gralem w Origina wiec nie mam porownania.
Jestem na wyspie fokida

2

@MesQueUnClub_87 kwestia gustu :) dla mnie lepsze Origins, ale jak podobał Ci się Origins to i Odessey Ci się spodoba

3

@MesQueUnClub_87 dla mnie Odyseja to majstersztyk to zależy co lubisz ja uwielbiam motyw starożytnej Grecji i ten klimat. Coś pięknego uwielbiam to. Moja ulubiona gierka :D

2

@MesQueUnClub_87 Ja grałem w Odyssey, wciągnał mnie o dziwo, mimo że wole klimat Egiptu. :)

No i masz najlepsze recenzje:


0

@Messibestplayerintheworld One się niewiele różnia. Wyszły rok po roku. Jest dużo podobieństw. Mitologia inna i trochę urozmaicona rozgrywka. :)

0

@MesQueUnClub_87 Strasznie nudna rozgrywka ciągle robienie tego samego znudziłem się 3 razy

0

@MesQueUnClub_87 "Odyssey" jest rewelacyjne :)
Najlepsza odsłona w mojej opinii, ale ja mam świra na punkcie czasów rzymskich itp, więc mogę być troszkę nieobiektywny :)
Mam ponad 50 godzin na liczniku, a jeszcze map nie wyczyściłem :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?