- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1786 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
10
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
46 odpowiedzi
Borneo
0
Skoro się udalo spieorzyć kaczyńskiemu i nawrockiemu relacje z ukrainą a za 2 dni miala być ... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
Lanosss
24
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1786 Culés
14
Dzięki triumfowi z Juventusem w finale Ligi Mistrzów Barcelona zakończyła kampanię 2014/15 z 50 zwycięstwami na koncie, co jest rekordem w historii hiszpańskiego futbolu.
2
@Chakalaka Kieeedyś to było :/
2
@Chakalaka czasy kiedy byliśmy potęga i każdy się nas bal. Od jakichś 2-3 lat to kluby, które z nami grają wypowiadają się o „obecnie wielkiej Barcelonie” przez pryzmat kultury i pokory, bo dobrze wiedza, ze od tego czasu każdy nas może pokonać
1
@DaPidejpi Od sezonu 13/14, to nikt się nas tak nie boi. Atletico w ciągu 3 sezonów 2 razy nas wywaliło, wcześniej Bayern, potem 2 kompromitacje, jedna zamazana remontadą, aż wreszcie 3 wpadki z rzędu, w zeszłym sezonie były znowu 2 wpadki w jednym sezonie i w obu trafilśmy słabo (2 miejsce i odpadnięcie). Od odejścia Tito nie trzymamy się w dodatku swojego dna (fakt, faktem wtedy byliśmy bardzo słabi, Tito często w szpitalu był i ciężko było wyciągnąć więcej z tego sezonu), przez co tylko raz nam się udało wygrać w Europie.
0
@Rewolucja123 A może z tym, że nie trzymamy DNA to akurat plus. Może to już się nie sprawdza i powinniśmy zmienić styl, aby wciąż wygrywać.