La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1542 Culés

0

Graliście lub trenowaliście kiedyś tennisa? Ja za dzieciaka 2-3 razy, ale w sumie z chęcią bym teraz spróbował kiedyś z kimś pograć. Squasha też nigdy nie grałem.

konto usunięte

4

@GeneralXavi Gram sobie kilka razy w tygodniu, fajny sport.

3

@GeneralXavi nie grałem nigdy ale kiedyś mg pograć :D

3

@GeneralXavi Nie grałem nigdy, ale mam chęć zacząć grać. :D

1

@GeneralXavi grywałem kilka lat temu jeszcze tak forfun ze znajomymi. Jeszcze z chęcią rakiety odkurzę :)

1

@GeneralXavi Coś tam się kiedyś grało, ale to czas odległy. Oczywiście chciałbym kiedyś znowu spróbować.

1

@GeneralXavi trenowałem 1 z najtrudniejszych sportów na świecie.Linie i sistka są tak wymyślenie że minimalne usztywnienie ręki pilka leci 20 cm na out.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: