La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2030 Culés

2

Wszystko wskazuje na to ze kadrę zasili Emerson, Garcia, Aguero i Wijnaldum. Kogo byście jeszcze ściągnęli? Mam nadzieje ze jednak Depay dołączy. Wtedy niezłe zasiliły kadrę samymi darmowymi graczami i moglibyśmy za pieniądze uzyskane ze sprzedaży ściągnąć jakiegoś topowego
Obrońcę na środek. Liczę ze jednak z ekipy Umtiti, Lenglet i Pique dwóch odejdzie.

konto usunięte

1

@AlwaysBlaugrana jakiś dobry ŚO + Gaya.

0

@AlwaysBlaugrana Chciałbym klasowego pomocnika, który potrafi zagrac fajną piłkę. Nie wiem kto taki teraz byłby dostępny na rynku.

0

@AlwaysBlaugrana BVB za Sancho chce 80 mln tylko. Aż szkoda, ze nie mamy kasy :/

0

@koksik2700 kiedyś marzyłem o Ndombele, chciałbym zobaczyć jego gre w lepszym klubie, nawet kiedyś byłem zawiedziony ze poszedł do Totków a nie do nas ale nie mam sruprocentowej pewności czy by się sprawdził

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?