- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1336 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1336 Culés
3
Oglądam turniej 12 latków w Hiszpanii. Tak się składa, że współpracuję z kilkoma akademiami w Polsce i mój wynik jest bardzo negatywny. Jest przepaść. Boniek pewnie będzie gadał bzdury jaki to PZPN nie jest fantastyczny, ale prawda jest taka, że po odejściu Lewego naszą kadrę czekają bardzo suche lata
2
@Barcakolcz to były jakieś syte?
0
@Dundersztyc będzie jeszcze gorzej, pewnie poziom Słowacji/Serbii albo jeszcze niżej
0
@Barcakolcz Czy ja wiem? Bez Lewego dostaliśmy się na MŚ 2002 i 2006 oraz Euro 2008 więc niekoniecznie musi być tak źle.
0
@Barcakolcz problem ze szkoleniem u nas jest bardzo głęboki. Zachód odjechał nam te 25 lat temu, a my trochę tkwimy w marazmie. W każdym kraju z elity europejskiego futbolu najlepsze drużyny co chwila dają zawodników do reprezentacji. U nas jest to tylko Lech... A najlepszy piłkarz w historii kraju został wyrzucony z Legii, bo Ci woleli jakiegoś noname'a z Hiszpanii. Idźmy dalej, Wisła Kraków z wielkimi problemami finansowymi i instytucjonalnymi siłą rzeczy nie miała jak skupiać się na akademii. Ten sam problem, ale jeszcze na większą skalę miały inne zasłużone kluby takie jak : Widzew, ŁKS, Polonia Warszawa czy Ruch Chorzów. Nie ma funduszy, nie ma infrastruktury ani sztabu dla drużyn młodzieżowych, bo to najłatwiejsze cięcia.
1
@Pressinho trafiłeś w punkt. Największy problem - organizacja i ludzie u góry