- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1606 Culés
Gorące dyskusje
kocuur
7
Zazdroszczę emerytom i rencistom przez najbliższy czas. Oni mogą obejrzeć wszystkie mecze na... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
AmigoBlancos
3
Konaté piłkarzem Realu Madryt kontrakt do 2030 roku ✅️Dumfries podpisał kontrakt z Realem do... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
pt9
6
Dlaczego ludzie sami sobie to robią i stawiają taką betonozę jednocześnie zakrywając sobie... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1606 Culés
16
Dokładnie. Niech się ubiera jak chce, ale mimo wszystko według mnie lepiej by było ubrać się "odpowiednio". A sam nawiązanie do Lewego xD
1
@DonMatteo901 świat oszalał, żadna nowość xD
2
@DonMatteo901 śmieszne, że Lewandowski stał się jakimś kontrargumentem u lewicy. XD Ale w sumnie mnie to jakoś bardzo nie dziwi. Lewica nienawidzi ludzi którzy zapracowali na coś ciężką pracą i im się udało.
0
@DonMatteo901 Co lewica ma do Lewandowskiego?
0
@DonMatteo901 niepotrzebnie zaczęłam czytać komentarze pod twettem. Masakra ...
1
@DonMatteo901
Skoro punktem odniesienia na ważnych spotkaniach jest ubiór Lewandowskiego, to co powiesz o tej pani:
https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/1TrktkpTURBXy8zNDMxYzJiNmE0MDg0OGE3NDdhYzM3OWFjMTU0MjQ4ZS5qcGeRkwIAzQG8
i o co drugiej aktorce, piosenkarce na jakiejkolwiek gali.
3
@klemens100 Bardzo ładna sukienka :) Tylko kolor na czerwony bym zmieniła :)
0
@DonMatteo901 Tak w ogóle to nie wiem po co interesować się jakąś wydzierającą się Białorusinką? Przecież nikt nie wyśmiewa jej wyglądu, a samo zachowanie. A przyczepianie się Lewego za to że dobrze wygląda bez koszulki jest żałosone :)