- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2047 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
81 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
27
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2047 Culés
26
Wiele osób nie jest w stanie uważnie śledzić wszystkich newsów w ciągu dnia. W związku z tym podsumowanie i najważniejsze info:
Ronald Koeman obecnie jest w szpitalu. Problemy z sercem przez nadmierny stres. [FOX Sports]
Barcelona dogadała się z Depayem, który podpisze umowę do 2024 roku. Piłkarz zostanie zaprezentowany po 30 czerwca. Brakuje tylko oficjalnego potwierdzenia. [Nicolo Schira]
12 lat temu 27 maja, Barcelona stała się pierwszą drużyną, która rozpoczęła finał Ligi Mistrzów z siedmioma wychowankami.
Emerson w najbliższych dniach zostanie nowym piłkarzem Barçy. Zarząd zdecydował się go wykupić, ale chcą włączyć Mirandę w ten transfer by obniżyć kwotę 9 milionów €, którą trzeba zapłacić dla Betisu. [TV3]
Javier Tebas: Moim zdaniem Liga Mistrzów jest przygotowana, żeby nie liczyć na Real, Barcelonę i Juventus. Rozgrywki przeżyły bez Manchesteru United przez pięć lat, przeżyły także wtedy, gdy Milan był wykluczony. Nie są niezbędni w Europie. Oczywiście chcielibyśmy, żeby grali, ale fakty pozostają faktami i UEFA musi działać.[Marca]
Agent Wijnalduma jest teraz w biurach Barcelony by zamknąć transfer. [Gerard Romero]
Joan Laporta nie ma zamiaru przepraszać UEFA ani wycofywać się z Superligi. [Sique Rodriguez]
Joan Laporta zrobi wszystko co możliwe by przekonać Pepa Guardiolę do zastąpienia Ronalda Koemana. Laporta już poinformował swoje otoczenie, że jest wstanie go przekonać. Po finale LM zostaną nawiązane kontakty. [Javi Miguel]
Ansu Fati wrócił już do Barcelony, gdzie będzie kontynuował swoją rehabilitację. [MD]
Éric García może zostać zaprezentowany w Barcelonie już w przyszłym tygodniu. [Mundo Deportivo]
Tego dnia 12 lat temu: Messi został (i nadal jest) najmłodszym graczem, który strzelił główkę w finale CL.
Ronald Koeman odbył wizytę w szpitalu w Barcelonie, powodem miały być stany lękowe, całe szczęście wszystko wydaje się w porządku. [@GironesDaniel]
Tego dnia 70 lat temu Barcelona zdobyła 10. tytuł Copa del Rey po pokonaniu 3: 0 Real Sociedad w finale rozgrywanym na Santiago Bernabeu.
Joan Laporta w 2012 roku: „Początkowo nie chciałem ponownie kandydować na prezydenta, ale będę musiał, ponieważ zarząd Sandro Rosella zniszczył całą naszą ciężką pracę w ciągu 2 lat. Mogli zrobić więcej, aby zagwarantować, że Pep zostanie na klubu, ale w głębi duszy go nie lubili ”. [MD]
Wszystko wskazuje na to, że Emerson Royal rozpocznie presezon z pierwszym zespołem FC Barcelona.[Diario Sport]
Laporta złożył Messiemu ofertę przedłużenia umowy z Barceloną. Dwa lata gry dla Barçy, a później trzy sezony w MLS jako ambasador klubu. Później powrót do Barcelony w innej roli. Argentyńczyk jeszcze nie odpowiedział, czekając na więcej szczegółów dotyczących projektu sportowego. [TV3]
@TridenteMSN @lucca87 @LS @Coutinho007 @LeoMessi1994 @Encore @JimMorrisonFCB @Messibestplayerintheworld @daniel32778
0
@Barca_Big_Moment dzieki ziomuś fajnie sie to czyta :P
0
@Barca_Big_Moment Oby nic poważnego zdrowia dla naszego trenera. Guardiola na pewno zostałby dłużej, gdyby Laporta był dalej Prezydentem. Myślę, że spokojnie 2-3 sezony by potrenował. Gdyby rzeczywiście miał ktoś przyjść za Holendra, to właśnie Pep, ale jednak wolałbym, żeby Koeman został.