La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 657 Culés

0

Jak ktoś jeszcze gra w fife to niech się upewni, że zrobi tego Lozano z sbc, gość jest tak samo broken jak te Renaty czy inne Varany, a kto śledzi moje wpisy w fifki ten wie, że mój skład jest ciężko ulepszyć. Póki co wchodzi z ławki, z buta odstawił u mnie flashbacka Douglasa Costy, tak o.

0

@Transu96 Te karty które wychodzą w tym okresie TOTS ogólnie są chore.

1

@MaziFCB na papierze może i tak, a Lozano jest też w grze.

0

@Transu96 Chyba się skuszę będzie na ławce razem z Mbappe i Antonym.

0

@Krzychuuuu14 ja go wpuszczam z mbappe i neresem xD ale po nagrodach trzeba go będzie jakoś wcisnąć, nainggolan już na mnie patrzy.

0

@Transu96 nie wrócę do żadnej fify dopóki Błaszczykowski nie dostanie flashbacka

0

@Transu96 No tak.Trzeba się patrzeć też czy dany zawodnik podejdzie dobrze pod silnik gry.Ja ostatnio zrobiłem z SBC tego Coutinho i też cuda na boisku wyczynia.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?