La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1329 Culés

3

Licze ze Atalanta w ramach zemsty wystawi 2 skład.

0

@Sulimo zemsty za co?

10

@escarabajo Za wałki sędziego w finale PW.

0

@Sulimo Przecież Atalanta jakakolwiek walkę nawiązała jedynie w pierwszej połowie gdzie mecz był wyrównany ze wskazaniem właśnie na Atalante, ale druga połowa to już totalna dominacja Juventusu, gdzie ich rywale nie oddali żadnego cennego strzału. Dziwny ten wał.

0

@Geble dlatego dzisiaj maja stracić kilka mln euro, stracić szacunek kibiców za wypięcie się i spaś miejsce w tabeli. Także taka retoryka:)

3

@escarabajo "kibice" to akurat widziałem, że chcą żeby Atalanta była "zmęczona" w meczu xd

0

@Transu96 to słabo akurat o nich świadczy. Zakładam, że gdyby sytuacja była inna i to los Atalanty zależał od innego wyniku to ów kibice nie zostawiliby suchej nitki na profesjonalizmie drużyny od której los Atalanty by zależał.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: