La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1192 Culés

73

RAFAŁ GIKIEWICZ:
"Czy gdy sprinterzy dobiegają do mety, to powinni na samym końcu zwolnić, by nie pobić rekordu poprzednika? Skoro może zapisać się w historii, to normalne, że zrobi wszystko, by tego dokonać. A jakim jest człowiekiem, najlepiej pokazał w ostatniej kolejce, zakładając koszulkę, na której było napisane: 4ever Gerd. Wydaje mi się, że oni po prostu chcieliby mieć Niemca na czele klasyfikacji."
via: Przegląd Sportowy

Szacun Rafał!

konto usunięte

7

@DaPidejpi Albo przynajmniej nie Polaka. Niemcy generalnie nie przepadają za Polakami. Myślę, że gdyby rekord miał być pobity przez np. Hiszpana to nie byłoby takich idiotycznych pomysłów.

0

@Nocturno o jak miło, że jednak nie po o dszedłeś :D

1

@Nocturno eee nie zgadzam się. Pracowałem dwa lata w Niemczech w dwóch firmach i nigdzie w Polsce nie byłem tak dobrze traktowany (mam na myśli pracodawcę) jak tam.

konto usunięte

0

@masq Odchodze ale to trwa 14 dni, póki co korzystam :D

konto usunięte

0

@Piorun też pracowałem w Niemczech, co prawda niezbyt długo ale można było odczuć niechęć. Być może źle trafiłem i stąd mam taki a nie inny obraz mieszkańców tego pięknego kraju. Co nie zmienia faktu, że twierdzenie, że jakiś sportowiec powinien odpuścić sobie bicie rekordu z jakiejkolwiek przyczyny świadczy o pewnej arogancji.

« Powrót do wszystkich komentarzy