- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1334 Culés
Gorące dyskusje
Sysia11
4
5 spotkań w 16 dni no to nieźle. (Oczywiście jeżeli będziemy przechodzić do kolejnych... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
EzioAuditoreDF
2
Nie rozumiem fenomenu Haalanda. Czy według Was jest technicznie jakiś gorszy piłkarz od niego?... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
lajcior
2
Czy według Was 20/26 dni urlopu na cały rok to jest odpowiednia ilość?
45 odpowiedzi
Media
Sonda
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1334 Culés
7
Duńskie partie parlamentarne uzgodniły prawie całkowite otwarcie kraju od tego piątku. Pracownicy będą mogli stopniowo wrócić do biur, a od czerwca wycofywany będzie wymóg okazywania paszportu koronawirusowego. Najpóźniej do sierpnia ma zostać wycofany także obowiązek noszenia maseczek w miejscach, gdzie trudno zachować dystans. - źródło PAP
1
@tobiasson92 duński parlament od czerwca wycofuje paszporty,a Unia od 1lipca wprowadzą:D.
1
@tobiasson92 No proszę bardzo, socjaldemo... tfu komunistyczne rządy z premierem - kobieta w osobie Pani Mette Frederiksen jednak poradziły sobie z pandemia Koronawirusa i wkrótce wróci tam normalne życie.
Podobnie sprawa wyglada w lewackiej Finlandii czy zamordystycznej Szwecji.
Wprost przeciwnie do krajów zarządzanych przez wspaniałych narodowców i patriotów. Ciekawe.