La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1599 Culés

konto usunięte

67

Z Valverde jest jak z PO. PiS rządzi na tyle długo i nieudolnie, że ludzie stwarzają sobie w głowie iluzję tego, że PO nie było takie złe.

2

@masq ależ trafne porównanie

6

@masq Ja doskonale pamiętam średnią wieku 29 lat i trupią intensywność w 3 sezonie Ernesto, no i fajnie, że wygrał 2x Majstra, CDR i SPH, ale szkoda, że nikt nie pamięta jak strasznie męczyliśmy bułe.

konto usunięte

4

@Coutinho007 i naszych POPISów w LM :D

2

@Explode O tych popisach to człowiek chciałby zapomnieć ale chyba nie zapomni nigdy.

konto usunięte

3

@Coutinho007 ja podczas meczu potrafiłem wstać od tv i szedłem załadować zmywarkę w kuchni żeby czasu nie marnować.

9

@masq Przecież my oddawaliśmy piłkę rywalowi i na własną połowe pamietam że cofaliśmy się i biegaliśmy przez kilka minut za piłką jak był wynik. Nam to Slavia Praga na CN zakładała Pressing i nas klepała na CN pamiętam...

2

@Coutinho007 Za to teraz jest pięknie i cudownie jak bronimy wyniku lub klepiemy w okol pola karnego, nawet nie pola, a na połowie przeciwnika... ale jasne, obecna kadra na nic więcej nie pozwala.

0

@Explode Za to wcześniej i później ich nie było;D

@masq za to później było lepiej:) przegrana liga, klasyki, 1/8 LM, 8:2 z Bayerem ( z Twoim zbawcą na ławce).

0

@Bagsik88 Jak ma tutaj dojść do zmiany to tylko na Guardiole a nie liczyć że Xavi czy Garcia będą nowym Pepem albo, że Valverde na złotym koniu tutaj przyjedzie i że będą wyniki bo o stylu gry można tylko pomarzyć to samo z Allegrim.

0

@Bagsik88 8:2: z Bayernem to za Setiena było ale spoko.

0

@Coutinho007 Naprawdę? @masq to jeden z tych co tak bardzo chciał Setiena.

Nie piszę o zmianie tylko o waszej wybiórczej pamięci.

0

@Bagsik88 Setien to była pomyłka chyba największa w ostatnim 15 leciu jeżwli chodzi o trenera no bywa, natomiast ja pamiętam też nie tylko "Złoty" okres Valverde ale i późny gdzie męczyliśmy tak bułę, że aż oglądać to przychodziło z trudem.

0

@Coutinho007 Ok, tylko za Koemana jak "męczymy bułę" to wina kadry, gwiazd na niebie itd. Jak dobre mecze były to są przypominane i wokół niego inna narracja - dobre wyniki ze względu na okoliczności, młodzi itd.

Za EV były też dobre mecze do oglądania jak np. klasyk, Sevilla czy Atletico....ale też były słabe spotkania i narracja w okół niego jest jak widzisz powyżej.

Ilość tych dobrych spotkań za Koemana jest na pewno mniejsza bo pierwsza rundę miał fatalną, końcówka jeszcze gorsza.

0

@Bagsik88 Ale to zawsze była wina kadry tak naprawdę, że męczą bułe, większość zawodników to albo wypaleni goście albo średniaki jakieś co nadają się do Eibar czy max Betisu no i jest jeszcze kilku młodych obiecujących chłopaków jak Pedri, Araujo, Dest, Mingueza czy Ilaix ale bez doświadczenia większego jeszcze.

0

@Coutinho007 Nie, nie zawsze. Można grać lepiej tą samą grupą zawodników np.: Kovac-Flick, Lampard-Tuchel.

Skoro nasza szkółka to poziom Eibar czy Betisu to dlaczego tak Valverde zarzucano, że mało korzystał ze La Masi?

Eibar może tylko pomarzyć o transferach za 10-20 mln jak Pedri i Dest.
Betis też kasą nie szasta....najwięcej w historii wydali 28 mln. W okienku wydają najwięcej ok 40 mln. na 6-7 zawodników, a nie 30 mln na dwóch.

0

@Bagsik88 Nie sądzę bo taki Pique wypalony jest już potwornie, Alba też mimo, że coś tam z siebie daje, Lenglet stał się parodią SO, Roberto wrakiem piłkarza, Busi coś tam jeszcze potrafi pokazał ale to są już tylko przebłyski, Griezmann i Dembele nie dają razem wzięci nawet tyle ile się od nich oczejuje, Braith to sie nadaje do Eibar max, Trincao zawsze wystraszony gra z pełnymi spodenkami, Pedri nie jest w stanie za to z De Jongiem cały sezon tyle grać i tak to wygląda niestety. Ja mam tylko ale do Koemana, że gada o sezonie przejściowym a nie testuje Manaja, Nico Gonzaleza, Gaviego czy Konrada skoro atak zawodzi i w pomocy nie ma alternatyw ciekawych.

0

@Coutinho007 Jak zwykle....a mi się wydaje, że się mylisz. Silva nie jest wypalony? Azpilicueta nie jest wypalony?
Neuer nie jest wypalony? Boateng nie jest wypalony?

Tak jak napisałem już wcześniej oceniasz jak grają za Koemana i Ci co grają dobrze za Tuchela i Flicka....porównaj ich za Kovaca i za Lamparda.

Czemu już nie piszesz o bramach Suareza i Messiego łącznie? Wspomnij to, że Messi ma lepszy indywidualny wynik niż w ostatnich latach.

To kolejny jego minus.

0

@Bagsik88 Oni już za Valverde pod koniec, Setiena i teraz Koemana tak grali. Tutaj sa 2 schematy grane i stojanov.

0

@Coutinho007 Tak sobie tłumacz.

0

@Bagsik88 Nie tak sobie tłumacz tylko takie są niestety fakty i albo pożegnamy ich albo dalej besziemy zmieniać trenerów zamiast niektórych zawosników a rezultat będzie ten sam.

0

@Coutinho007 Fakty są takie jak podałem, a to jest twoje widzimisię i nieudolne usprawiedliwianie Koemana. Skoro taki zły jest Pique to czemu Koeman go wstawił ledwo po kilku treningach po długiej kontuzji w najważniejszym meczu sezonu?

0

@Bagsik88 Pytaj mnie a ja ciebie, to samo odnośnie Roberto można się zapytać czy poleganiu na Braithwaicie zamiast dawaniu szans Konradowi czy Manajowi, czy Trincao zamiast sprawdzenia Alexa, tak samo jeżeli chodzi o Rotacje. Tutaj akurat dla Koemana minus lod tym względem żeby nie było, że każdą jego decyzję chwalę.

0

@Coutinho007 To jak widać zarządzanie kadrą też jest złe. Czy też z tego nie wynika, że zespół gra gorzej przez to, że np. Pedri zagrał w tym sezonie 51 razy, De Jong 50 spotkań. Lengelet u EV grał dobrze. Umtiti to był swego czasu top. Trincao zaczął lepiej grać gdzie zniknął? Firpo zagrał dobrze z PSG, gdzie jest?

Nie ma takiej złej kadry jak sugerujesz.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?