La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1004 Culés

6

Jestem na drugim sezonie tego serialu Punisher i muszę powiedzieć, że bardzo dobrze się to ogląda, dość sceptycznie przez jakiś czas omijałem ten tytuł, a tu takie miłe zaskoczenie. Dobry ten główny bohater i ewidentnie się nie pieści w tym co robi :D

konto usunięte

0

@MesQueUnClub_87 pierwsze dwa sezsony byly ok potem zjazd dla mnie, jakos te Marvele seriale mi w ogóle nie leżą ;) tak jak Daredevil czy Iron Fist

konto usunięte

0

@MesQueUnClub_87 mi pierwszy siadl mocno,drugi jakos mnie zawiodl i nawet nie skonczylem.
Byl to jeden z pierwszych seriali jakie ogladalem na Netflix.

5

@Ghotti Punisher miał tylko 2 sezony :D

0

@Ghotti Do trzeciego jeszcze nie dojechałem, ale na razie jest dobrze, skończyłem oglądać SE2 02 o 1 w nocy, a teraz siedzę w robocie i już bym sobie obejrzał kolejny, czyli mnie wciągnął :D ja fanem Marvela to w ogóle nie jestem, filmy, które oglądałem spod ich skrzydła to mógłbym policzyć na palcach jednej ręki, ale to mi podeszło, może dlatego, że lubię takie krwawe zemsty.

Edit: to do tego trzeciego jednak nie dojadę :D

0

@takisobiektos Faktycznie, 2 sezony tylko ma :) 2017-2019

konto usunięte

0

@takisobiektos po pierwszym* tfu :D jeszcze spie

1

@MesQueUnClub_87 Warto najpierw zobaczyć Daredevila, dla mnie serial 8/10. Tam najpierw bodajże w 3 sezonie pojawia się Punisher. A dopiero potem odpalać Punishera

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?