La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1513 Culés

konto usunięte

12

Każdy nowy Prezydent czy też właściciel firmy chce mieć wokół siebie swoich ludzi. Tych ludzi, którym ufa z którymi doskonale się rozumiem i których zna. Dlatego nie zdziwię się jeżeli wymieni Koemana. Niechciałbym tego ale absolutnie to rozumiem bo wtedy wszystko ma poukładane pod swoją modłę i może za wszystko brać odpowiedzialność.

1

@Janiama
Po tym geniuszu Koemana wczoraj, już raczej nic go nie uratuje, według mnie będzie to dobra decyzja.

2

@ObiektywnyKibic121 A ja się nie dziwię jak go zostawi. Nie ma na rynku Kloppa czy Guardioli a Xavi i nasz trenejro z Barcy b to zagadki.

1

@ObiektywnyKibic121 niby obiektywny a jednak nie do końca...owszem S.Roberto to kula u nogi wczoraj niepotrzebna, ale poza tym co miał więcej zrobić? Zrozumcie, że trener meczu nie wybiega za piłkarzy.

5

@KrystianR
A zapomniałem, ze jak Barcelona wygrywa to Koeman top, a jak Barcelona przegrywa to trener nie wybiega na boisko. „Niby obiektywny a jednak nie końca”, dobra zmieniam zdanie, brawo Koeman za zremisowanie wygranego meczu, brawo za mecz z Granada, gdzie znowu z wygranej pozycji dostajemy na łeb, brawo za 1 na 6 punktów z Cadizem, brawo za przegranie lub remis każdego meczu z trudniejszym rywalem w tym sezonie, brawo za wpuszczenie wczoraj Roberto, gość dał kapitalna zmianę i dziwie się, ze nie dostał MOTM

0

@ObiektywnyKibic121 wiadomo że trener ma duży wpływ-ale dopóki u nas będą biegać jak obżarte koty to nic nie zrobi więcej. Niestety- jakby reszta miała chociaż połowę chęci co Frenkie to nie było by takich scen. O Roberto pisałem więc powielasz. Obawiam się, że tym sposobem będziemy gorsi od Realu, który co chwilę trenera zmieniał. Dajmy mu popracować...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?