La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1476 Culés

konto usunięte

31

Na prawdę szkoda mi tego Firpo. Ok, nie prezentował super poziomu odkąd tu jest i w tym sezonie grał tyle co i nic, ale gdy wszedł za Mingueze w 35 minucie w rewanżu z PSG to nakrył czapka Mbappe. Nie jakiegoś placka tylko Kyliana Mbappe Lottina. Zagrał wtedy bardzo dobrze. Co jest najlepsze? Od tamtej pory, czyli od marca nie dostał ani minuty! Powtarzam. Ani minuty!!! Przecież to jest żart jakiś co ten Koeman odwala decyzjami odnośnie składu i zmian. Dzisiaj była idealna okazja, żeby wpuścić go na 45 minut za Araujo, żeby zagrał i to dokładnie na tej samej pozycji co wtedy z PSG, to on wystawia kogo? Roberto. Tak tego Roberto. Roberto, który kilka miesięcy leczył kontuzje, a jak po niej wrócił, to prezentuje się TRAGICZNIE. To jest po prostu opluwanie swoich zawodników i pokazywanie im ze nie wiem, do niczego się nie nadaja? To nie jest normalne. Broniłem Koemana, jedyne za co go hejtowalem przez większość czasu to skład i zmiany, ale w ostatnim czasie to wszystko przelało szale goryczy. Tragedia.

0

@DaPidejpi Eee tam. Wszyscy czyszcza żółwia.

3

@Encore
W pierwszym meczu, Barcelona wyczyściła Mbappe aż miło. Zwłaszcza Pique jak Mbappe go mijał, i Pique jest tak wolny, ze nawet nie potrafił Mbappe za koszulkę złapać :D

konto usunięte

4

@ObiektywnyKibic121 złapać chyba złapał jednak, ale powstrzymać nie powstrzymał i Francuz zrobił z niego juniora. Firpo ma predyspozycje, żeby grać właśnie w środku obrony. Szybki, silny, potrafi się zastawić i rozegrać, ale wątpię ze jeszcze zobaczymy go w koszulce FCB. W sumie teraz tak myśle ze Koemanowi by się coś odwidzilo i dałby mu szanse i nie daj Boże znowu byśmy grali na stojąco i po błędzie Juniora spowodowanym brakiem ruchu i zaangażowania u kolegów z drużyny stracilibyśmy bramkę, to by nawet go na mecze nie zabierał już. O tyle dobrze ze zostały jeszcze tylko 2 mecze ligowe. Mam nadzieje, ze od nowego sezonu będzie nowy trener, pozbędziemy się choć trochę szrotu i zbędnego balastu i może zacznie się tlić jakiś płomień nadziei. Takiego Firpo bym zostawił i dał więcej szans, bo na prawdę jako zmiennik i zawodnik do rotacji dałby radę, a nóż widelec może wskoczyłby na fajny poziom i zapuściłby korzenie w pierwszej 11stce. Kto wie. Na pewno nie my, bo za Ronalda ciężko się dowiedzieć i coś przewidzieć :p

5

@DaPidejpi
Ja tez nie rozumiem odstawienia Firpo, pisałem już o tym dzisiaj. Rozumiem ze gość nie jest jakimś klasowym obrońca, ale jak można odstawić gościa po tym jak zagrał najlepszy mecz w Barcelonie to tego nie potrafię zrozumieć.

1

@DaPidejpi Popieram komentarz w 100%. Nie dość, że mamy problemy z lewonożnymi obrońcami w kadrze, to Koeman nie daje gościowi grać po swoim najlepszym meczu w sezonie, śmiech na sali xD.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?