La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1483 Culés

0

Napisałbym co sądzę o upałach, ale pewnie dostałbym bana.

2

@tadzik447 My już to znamy że nienawidzisz upałów

0

@kubix05 i jeszcze internet zaczął odwalać, to na pewno ma jakiś związek, przez całą zimę nic się nie działo :P

1

@tadzik447 to jeszcze nie są upały xD to ledwo ciepło sie zaczęło robić, dawać mi tu prawdziwe lato

0

@regatta52 Ciepło to było tydzień temu i weekend też się ciepły zapowiada :P

konto usunięte

0

@tadzik447 Dzisiaj to była normalna, przyjemna temperatura. 25 stopni to nie za zimno nie za gorąco

0

@Sergio5Busquets Nie za zimno, nie za gorąco to jest około 15 stopni, nawet największe zmarzluchy jakie znam narzekały, że dziś jest gorąco.

konto usunięte

0

@tadzik447 20 stopni, może bym się zgodził :P

konto usunięte

0

@tadzik447 upał jest znośny o ile jest wiatr;)

1

@Sergio5Busquets na wybrzeżu 31 więc lato w pełni

konto usunięte

0

@derlysy1979 O to już gorąco.
W Olsztynie 26 stopni, lekki wiatr. Bardzo przyjemnie dzisiaj.

0

@derlysy1979 u mnie w pokoju jest teraz 28...

1

@tadzik447 dla mnie też to horror, weź tu zaśnij jak się do pościeli przyklejasz

0

@derlysy1979 jutro przyjdzie mi uszczelka okienna do klimatyzatora, więc będzie git, ale znowu pracuj w taki ukrop przy suszeniu drewna...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?