- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1418 Culés
Gorące dyskusje
Bykunn
1
@Kozinho. Dla mnie mega nieodpowiedzialne jest klepanie jęzorem przed mediami a przed prokuratorem... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1418 Culés
0
Zna się tu ktoś na rowerach? Ile może być warty taki rower:
https://www.decathlon.pl/p/rower-gorski-mtb-st-100-27-5/_/R-p-192872
Zakupiony w lipcu 2019 (wówczas kosztował 899, a nie 1100 jak teraz), stan oceniam na bardzo dobry. Trasy powiedzmy 10 km lub więcej to może zrobiłem z 5 razy. A tak to powiedzmy tylko trasy 1-2 km do sklepu i z powrotem. Za ile go wystawić i ewentualnie ile można opuścić przy negocjacji?
3
@kamilos1214 100zl i dzisiaj jestem z GOTOWKA
2
@kamilos1214 Popatrz sobie po OLX ale jeśli wszystko jest sprawne to spokojnie z 700 złotych powinieneś dostać. Ogólnie teraz rowery są w cenie przez brak dostępności.
0
@don'T.R.I.P.e a co oznacza napisane przez ciebie "brak dostępności"? i dlaczego tak się dzieję?
1
@kamilos1214 nie ma części do rowerów xD
3
@kamilos1214 Z powodu covidu były opóźnienia w transporcie części do rowerów a jednocześnie zwiększył się popyt. Spowodowało to, wykupienie dostępnych rowerów i niedobór najbardziej popularnych modeli. Dlatego ceny rowerów poszły w górę. W zeszłym roku w maju kupowałem dwa rowery marki Unibike i teraz są warte więcej niż wtedy kiedy je kupiłem.
1
@kamilos1214 Kolega ma chorą córkę i pyta czy dałbyś jako prezent za free.
1
@Nocturno wow nawet nie wziąłem tego pod uwagę że coś takiego dzieję się na rynku. To ile gęgać za tego mojego Rockriderka Panowie?
3
@jaras121 jak chora to jej się nie przyda. Co innego gdyby była zdrowa :P
4
@kamilos1214 ale ojciec na nim do apteki bedzie jezdzil.
Badz ze Pan czlowiekiem.
3
@kamilos1214 To że nie widzi nie znaczy że już musisz jej odbierać frajdę z jazdy twoim rowerem. Sknera jesteś i tyle.