La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1423 Culés

1

@Coutinho007 pamiętasz naszą rozmowę gdzie wspominałem ze z silniejszymi rywalami środek nie istnieje? To teraz mi potwierdzenie ze Pedri czy de Jong nie nadają się na lepsze ekipy. My aktualnie mamy skład na bycie w czubie w tabeli ale nie na bycie najlepszym. My jesteśmy przeciętną drużyna z dodatkiem Messiego i nie ma nikogo kto by mógł go zastąpić to jest smutne. Pedri i de Jong są świetni ale za słabi na najlepsze ekipy i po raz kolejny jest potwierdzenie. Najblizsze lata będą takie same bo pomoc u nas jest nieudolna a sam Messi wszystkiego nie zrobi...

0

@LeoMessi1994 Dokładnie mordo, chciałbym u nas Depaya, Aguero i kogoś do pomocy bo pomoc u nas blado wygląda.

1

@LeoMessi1994 To teraz powiedz mi kogo tu sprowadzić żeby istniał? Bo nie ma do kupienia pomocnika który zrobi rożnice u nas. Tylko nie gadaj o koniach do biegania pokroju Barelli b od lat takich tutaj kupują a jak nie ma Generala w 2 linii tak nie ma dalej.

1

@Lionel_Messi10 Nie ma szans na dobrego rozgrywającego. Nie ma! Dziękujcie okularowi, że tak to wygląda, o ataku nie wspomne bo to woła o pomstę do nieba bo poza Messim nikt tu nie zrobi różnicy...

1

@Lionel_Messi10 pomoc u nas jest udolna na drużyny od 4 miejsca do 20 w lidze i na słabsze zespoły w LM. NA lepsze ekipy są za słabi no chyba ze chcą w każdym meczu z lepszą ekipą przegrywać taktyka. Nw orientujesz sie czy były jakieś mecze gdzie był przegrywany środek pola a wygrywali mecz? Pytam o jakieś lepsze ekipy :D

0

@LeoMessi1994 szkoda ze Granada B nie zrobili wyniku bo nawet to nie byloby konieczne

0

@Coutinho007 powinni postarać się o gościa który w pomocy zrobi różnicę czemu za Busiego nie ogarną np Kante który już z tyłu dałby przewagę? Busi aktualnie tez gra na drużyny od 4-20 miejsca. W środku przydałby się obok kante w moim odczuciu ktoś w stylu Verattiego. A co sądzisz o Zielińskm nie dałby rady? Albo zmiana systemu na 2 defensywnych i Messi w pomocy. Messi by rozgrywał ofensywnie a jego straty by maskował Busi i Kante. Ja bym spróbował czegos takiego.Co sądzisz o graniu 2 z tyłu czyli Busi Kante a wyżej Messi nie sprawdziło by się to?

0

@Coutinho007 Dokładnie, pisaliśmy o tym i walkowalismy to, szkoda strzepic ryja na to i lepiej się napic piwka. Zdrówka mordo :)

1

@LeoMessi1994 Mordo dziś nie chce mi się rozkiminiac, ja uderzam w alko, zdrówko mordki. :)

@Coutinho007 wasze zdrowie :)
@Don-Corleone zdrówko wariat :)

2

@LeoMessi1994 My nie mamy ataku. Wszystko musi sam ciągnąć Messi bo Griezmann nie umie pół rywala minąć dryblingiem a Dembele łeb wysiada. Kontuzja Fatiego to najgorsze co nam sie przytrafiło...

4

@Lionel_Messi10 Thx, ja akurat dziś nie mogę walnąć C2H5OH, bowiem ta francowata szczepionka, którą akurat wczoraj dostałem od państwa "Dobrej Zmiany", w gwoli ścisłości to AstraZeneca, to ponoć źle się łączy z alkoholem. Ale jutro już walczę z C2H5OH, albowiem alkohol to wróg ludzkości, dlatego go trzeba w mordę lać :) Miłej zabawy życzę :)

1

@Don-Corleone a dziękuję i jutro życzę miłej zabawy i zdrówka dużo dla Ciebie. :)

1

@Lionel_Messi10 zdrówko :D

0

@Coutinho007 ataku ze nie mamy to juz od dawna wiem dlatego byłem zwolennikiem Neya i pozbyciu sie Gryzaka i Dembele. Neymar od razu po kontuzji daje jakość a wyzej wiemienieni panowie nawet troche nie dają jakości tyle co on sam. Tu jest problem taki że mamy pomoć na przeciętne ekipy i 0 ataku oprócz Leo który musi sam ciągnąć i linie pomocy która jest nieudolna i linię ataku a tak się nie da zrobić a co sądzisz o moim pomyśle który wyzej napisałem?

0

@LeoMessi1994 Dzięki :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?