- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 712 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Kgorecki2500
15
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 712 Culés
5
Neymar, Neymar, Neymar...a ja mam nadzieję, że Laporta nie jest ślepo zapatrzony w jeden punkt, ale dostrzega potrzebę nie tylko ściągnięcia gwiazdy, która wzmocni zdecydowanie nasz zespół w napadzie, co jest niezbędne, gdyż Barca potrzebuje 9, ale też pamięta o obronie, bo to jest formacja, która przysparza nam nie od dziś mnóstwo kłopotów. To głównie z jej powodu nie raz i nie dwa załamywaliśmy ręce w tym sezonie, gdy przeciwnicy często zdecydowani słabsi wbijali nam gole, a wygrywane mecze przegrywaliśmy lub remisowaliśmy, bo następował nagły sabotaż w obronie. Ile znaczy solidna obrona pokazało wczoraj City i wspaniały występ Diasa. Mam więc nadzieję, że Joan i jego sztab zdają sobie z tego faktu sprawę i pracują w ciszy swych gabinetów nad tym, żeby zdecydowanie wzmocnić tę linię drużyny, bo w innym przypadku, ciężko będzie rywalizować z najlepszymi w Europie, a w ręcz będzie to pewnie ponownie niemożliwe, co pokazały ostatnie lata i nasze występy w LM. Leo i Neymar czy ktokolwiek przyjdzie, zrobią swoje z przodu, ale wszystko będzie na darmo, jeśli w obronie nadal będzie biegał co mecz zasłużony Piqué czy Roberto, a wspomagał ich będzie elektryczny Clément.
1
@Pilka_jest_okragla problem jest taki ze nie ma do wyciagniecia sensownej 9ki, a sam Neymar też jest zbędny, kolejna 10ka w klubie nie wiem po co i na co
3
@Pilka_jest_okragla Dlatego najlepszym rozwiązaniem będzie: Ney, Depay, Aguero, Garcia.
2
@LuisSalvano I gdzie byś upchał tych napastników wszystkich? :D