La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 671 Culés

konto usunięte

0

No dobra, czas najwyższy...

Ale przed najbliższą kolejką ligową to już na pewno Neymar przedłuży umowę.

1

@LuisSalvano teraz to już na pewno wróci.

konto usunięte

0

@BloodCreekk Nie, nie. To jakiś fake news. Na pewno przed niedzielnym meczem przedłuży. Najpóźniej o 20:00.

9

@LuisSalvano Luis a tak szczerze to z tym Neymarem to na serio czy se jajca robisz?

konto usunięte

0

@Encore Ale z czym? Z tym, że na pewno do weekendu przedłuży umowę? :D Oczywiście, że jaja. Cisnę bekę z tych, którzy notorycznie pisali do mnie tego typu durne komentarze ("Za 5 lat to już na pewno wróci").

Chyba, że pytasz o to, czy serio tak bardzo chcę jego powrotu. Tak, całkowicie szczerze.

1

@LuisSalvano chyba jesteś psychofanem :P

konto usunięte

0

@ElPonczato Mam do niego ogromny sentyment, uwielbiam go, wręcz kocham jako piłkarza :) Będę jemu zawsze wdzięczny za to, ile nam dał.

0

@LuisSalvano a tak zapytam, bez żadnych uszczypliwości, kiedyś mnie mega drażniłeś, teraz w sumie czasami się uśmiecham :D jak to jest w życiu realnym? Też jesteś taki podekscytowany? Czy trzymasz to w sobie i udzielasz się tylko na LR w jego temacie? :D

konto usunięte

0

@ElPonczato W pracy o tym rozmawiam czasem, ponieważ sporo uczniów interesuje się piłką, niektórzy kibicują Barcelonie ;) LR sprawdzam kilka razy dziennie. Generalnie u mnie to wygląda tak: widzę pozytywny news odnośnie przyszłości Neya i od razu pracuję dwa razy bardziej wydajnie :D

0

@LuisSalvano Luis, co Ty zrobisz jak on skończy karierę? :D

konto usunięte

1

@ElPonczato Będę miło go wspominał i mam nadzieję, że do tego czasu jakiś nasz zawodnik zbliży się do jego poziomu i też będzie czarował :D Ja lubię nie tylko świetnych piłkarzy, ale też boiskowych magików (Ronaldinho, Xavi, Iniesta, Busi, De Bruyne, stopniowo rozwijający się Foden itd) :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?