La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1370 Culés

1

coś przeczuwam jakąś wymianę w lato dembele/coutinho - neymar

jak to będzie wyglądało nie wiem ale jakoś zapowiada mi się na taki ruch

1

@lucca87 PSG nie rządzi Bartomeu żeby wziąć na wymiane za Neymara Coutinho czy Dembele.

konto usunięte

2

@lucca87 obydwu niech wezmą i adios.

konto usunięte

0

@lucca87 Ja myślę, że wezmą Dembele i 50-60 baniek, lub jeszcze Emersona (wtedy oczywiście z mniejszą dopłatą niż 50-60).

1

@LuisSalvano
emerson wg mnie powinien być nietykalny, jak chca grać 3-5-2, 3-4-2-1 to emerson musi byc z destem na wahadle, bo s.roberto się tam nie nadaje

dembele o ile długo byłem jego zwolennikiem tak neymar jest po prostu duzo lepszym piłkarzem i bym w takie coś wszedł
a z checią pozbyłbym się również coutinho
atak w 3-4-2-1 - brzmi fantastycznie

griezmann( fati)
neymar(depay) - messi (depay,griezmann) - w nawiasie kombinacje ustawień przy rotacjach

konto usunięte

1

@lucca87 Super opcja :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?