La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1537 Culés

16

Może nie wszyscy, ale są głosy, że Ter Stegen jest pod formą i puszcza co tylko leci w bramkę. Ja stanę nieco w obronie Marka. Fakty są takie, że gdyby nie Niemiec Barca miałaby o kilka punktów mniej w lidze i o jeden puchar mniej w gablocie za sezon 2020/21. Mam na myśli obronionego karnego w rewanżu z Sevilla przy stanie 1-0, dawałby remis Sevilli, bramkę wyjazdowa i niemal pewny awans do finału CDR. Łaska kibica na pstrym koniu jeździ. Niektórzy mają pamięć, jak rybka Dori. Teraz, gdy ma gorszy moment. Niemcowi potrzebne jest wsparcie, a nie kwestionowanie jego pozycji i przydatności w Barcelonie, tak uważam.

1

@AmigoBlancos Ja nie neguję jego umiejętności, ale jednak obecnie broni gorzej co po prostu widać. Jednak dalej jest to jeden z lepszych bramkarzy na świecie, który w tym sezonie bardzo Barcelonie pomógł.

0

@AmigoBlancos
To napisz w których meczach mielibyśmy więcej punktów o sobienie przypominam. W tym sezoniebroni średnio i to fakt. Za to wam courtois ratuje często tyle i stąd ciągle jesteście w walce o tytuł.
Taka drobna różnica.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?