Herb Granada CF

2:0

• Ramon Azeez 2'
  • Alvaro Vadillo 66' (k.)

Przypominamy zasady, którymi kierujemy się podczas wystawiania ocen, zawarte w regulaminie oceniania zawodników. Pamiętajcie, że jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości lub uwagi związane z artykułem i zamierzacie zadać pytanie w komentarzu, zajrzyjcie uprzednio do działu FAQ – bardzo możliwe, że znajdziecie tam gotową odpowiedź. Czekamy również na wasze merytoryczne argumenty, które mogą przyczynić się do zmiany ocen zawodników - pod warunkami zawartymi w regulaminie. Życzymy owocnego zapoznawania się z tekstem oraz zachęcamy do pozostawiania komentarzy.

Oceniający: BaroPodertos, blazeq, ściah, ViscaBarca123

90

• 4
  • 4

Przy pierwszej bramce nie mógł nic zrobić. Rzutu karnego nie udało się mu obronić, a na minus można dołożyć słabą interwencję z 52. minuty, po której mogła paść bramka. Oprócz tego nie popisał się znaczącymi paradami. W 64. minucie szczęśliwie obronił strzał nogą.

0 0 0 0 1 2
25 88% 0 5 0 2

90

• 5
  • 3

Zagrał przyzwoicie. Zdarzały mu się przegrane pojedynki i do ofensywy nie wniósł zbyt wiele, ale nie przydarzyły mu się szczególne błędy. Warto pochwalić za niezłe dogranie w pole karne z 23. minuty, czy ładne prostopadłe zagranie do Pereza z 29. minuty. Pieć minut później dobrze interweniował. Po przerwie zmienił stronę. Tam za nic nie można go wyróżnić.

0 0 1 0 1 9
50 86% 0 1 3 3

90

• 5
  • 3

Szału nie było. Z piłką przy nodze naprawdę dobrze. Kilka razy potrafił rozrzucić grę, jak np. w 30. minucie do Firpo. Kilka razy interweniował też w polu karnym (chociażby 26. minuta), jednak w defensywie lepiej wyglądał Lenglet.

0 0 0 0 4 8
92 91% 1 3 0 3

90

• 6
  • 3

Najlepszy z formacji defensywnej. W wyprowadzeniu piłki na przyzwoitym poziomie (np. dobry przerzut z 36. minuty). W pojedynkach powietrznych radził sobie bez większych problemów. Na największy plus bardzo ważna interwencja z 41. minuty.

1 0 0 0 0 3
93 97% 0 7 1 4

Junior Firpo

46

• 2
  • 2

Bardzo słabo. Pierwsza bramka idzie całkowicie na jego konto. Przykro się patrzyło na jego nieudolność przy pierwszym trafieniu Granady. Jego stroną Barcelona nie potrafił stworzyć zagrożenia. Mały plus możemy dać za ruszenie środkiem w 27. minucie i wywalczony rzut wolny w środku pola.

0 0 1 0 1 6
35 83% 0 0 1 3

90

• 4
  • 2

Ponownie mocno przeciętny w środku pola. W 13. minucie dobrze dogrywał w pole karne i brawa można bić Sergiemu za świetną interwencję w polu karnym z 54. minuty. Nie obyło się jednak bez strat i przegranych pojedynków. Na największy minut groźna strata z 25. minuty.

0 0 0 0 3 10
76 89% 0 0 0 2

Frenkie de Jong

90

• 7
  • 5

Dla nas Zawodnik Meczu. Miło patrzeć na pomocnika Barcy, który często stara się posyłać prostopadłe podania – 9. minuta i górna próba dogrania do Luisa, następnie 20. minuta i krótkie prostopadłe podanie. Chwilę później wywalczony rzut wolny. Brakuje czasami celności, ale wszystko przyjdzie z czasem. Pracował w obronie, dobrze wychodził spod pressingu i chronił futbolówkę. Oby tak dalej.

0 0 2 0 4 9
86 93% 1 3 1 5

62

• 4
  • 3

Dyskretny mecz Chorwata. W meczu z Granadą bardziej przydatny dla zespołu mógł się okazać Arthur. Ivana warto pochwalić za dobrą ochronę piłki pod pressingiem i wywalczony rzut wolny z 47. minuty.

0 0 1 0 4 9
45 89% 0 0 0 0

Carles Pérez

46

• 4
  • 3

Dość aktywny na prawym skrzydle, jednak zbyt wiele z jego gry nie wynikło. Większość jego dośrodkowań w pole karne było niecelnych, a dryblingi też mu zbytnio nie wychodziły (chociażby 43. minuta). Warto pochwalić za niezłą próbę prostopadłego zagrania z 36. minuty.

0 0 0 0 0 9
18 72% 0 0 1 1

90

• 3
  • 2

Zaledwie 26 kontaktów z piłką, zarobiona żółta kartka, zmarnowana okazja z 33. minuty, gdzie jego strzał został zablokowany. Wygląda to słabo. W meczach wyjazdowych z Luisa nie ma zbyt dużego pożytku.

3 0 0 1 1 3
20 85% 0 0 2 0

Antoine Griezmann

90

• 3
  • 2

Także słabo. Zaledwie jeden strzał oddany na bramkę (zablokowany). Warto pochwalić za kilka przerzutów, pracę w pressingu i odbiór z 10. minuty. W meczach wyjazdowych też daje bardzo mało.

1 0 0 0 0 6
37 86% 0 3 2 0

44

• 6
  • 4

Dał impuls drużynie i zagrał dobre 45 minut. Dobrze współpracował z Ansu, kilka razy nieźle zagrał na lewe skrzydło, potrafił ruszyć z dryblingiem. Jednak zbyt wiele z tego nie wynikło. Dochodzi do tego zablokowany strzał z rzutu wolnego.

2 1 4 0 2 14
32 72% 2 1 0 1

Anssumane Fati

44

• 6
  • 5

Dobra zmiana. Jeden z pozytywów wczorajszej nocy. 16-latek pojawia się na boisku i nie boi się wchodzić w dryblingi, szuka gry na jeden kontakt. Niezłe dośrodkowanie do Griezmanna w 47. minucie. Sześć minut później ponownie dobrze pokazał się na skrzydle. W końcówce meczu dobrze dogrywał w pole karne. Nawet jeśli coś mu nie wychodzi, to go to nie zniechęca. Może się podobać.

0 0 2 0 0 7
19 84% 1 0 0 0

Arturo Vidal

28

• 3
  • 2

Miał dać impuls, a dał rzut karny. Poza sprokurowaną jedenastką nie pokazał nic ciekawego.

1 0 0 0 1 5
29 83% 0 2 1 2

Dla mnie ten mecz w wykonaniu Barcelony był katastrofalny, to było spotkanie gorsze niż na Anfield gdzie przynajmniej setki mieliśmy, tutaj nic. Kopia Romy gdzie zostaliśmy wyłączeni jak juniorzy a oceny lepsze niż po porażce z ekipą Jurgena...

Najwięcej podań ze wszystkich piłkarzy mają środkowi obrońcy ( pique 90 a Langlet 93).....to pokazuje na jakim poziomie jest obecna Barcelona-_-

Oceny obrony są ok. Wyjątek MAtS - powinien zostać oceniony wyżej. Griezmann za ten mecz powinien mieć bitą jedynkę! Tragedia! Suarez najwyżej 2. Perez się zgodzę, że 4. Najlepszy w ataku z pierwszej połowy. Roberto wbrew pozorom pomimo, że zagrał źle, to przynajmniej starał się grać do przodu, a że nie miał komu zagrać, bo Suarez z Griezmannem sami nie wiedzieli gdzie są, to już nie jego wina. Także Roberto podwyższyłbym na 5, a Rakitić niżej na 3.

Wiem, że po ostatnich występach bronienie trenera może wydawać się śmieszne i nie uważam, że Ernesto jest bez winy, ale zwróćcie uwagę na to jacy piłkarze w ogóle są po meczach oceniani. Valverde ma do dyspozycji najsłabszą kadrę od lat, grają tutaj Semedo (!), Firpo (!), kilku zawodników, którzy na dobrą sprawę dopiero zaczynają przygodę z piłką w mocnym klubie i topowej lidze typu De Jong, czy tacy jak Perez i Ansu, którzy dopiero przebili się do pierwszej drużyny. Dodatkowo fatalny od kilku lat Suarez, Griezmann, który piłkarzem jest dobrym, ale do Barcy średnio pasuje, Messi też lepszy nie będzie, a wręcz przeciwnie. Nie wspomnę o graczach takich jak Pique, czy Busquets, którym Barcelona już dawno powinna podziękować. Z taką kadrą ciężko wygrywać wszystko, choć oczywiście uważam, że Valverde winić należy za brak pomysłu i niekiedy wybory personalne. Odpowiedzialność zarówno za dobre, jak i złe wyniki zawsze jest obopólna.

Zagraliśmy gorzej, niż na Anfield, a tu ponad połowa drużyny ma oceny wyjściowe, lub wyższe. Ręce opadają.

widzialem inter na zywo w tym sezonie i sledze jego wyniki w lidze . Jest conte to goscie gryza trawe :) oby nie bylo kompromitacji u siebie jak granada potrafi dwie wpakowac

Panowie wyjebac ev i brać Mourinho jest wolny a nie jakieś setieny Blanc są słabi Barca musi mieć Mourinho zobaczycie że jak Mourinho pójdzie do Realu to wygra la ligę Real

Halo? Z samego opisu
Marc-André ter Stegen wynika, że zagrał co najmniej na 6. To, że nie było więcej parad nie jest jego winą. Zmieniliście jakiegoś redaktora?

Ja myślę że nie warto oceniać wogole takiej gry
Bo za nic Oceny się nie dostsje

Nelson "w ofensywie za wiele nie pokazał" Semedo.

Drużyna przegrywa z Granadą!!! Z Granadą !!! Nie z Realem, Atletico, czy chociażby z Sevilla. Przegrała z drużyną typowaną do spadku inna inne oceny niż 1? Bez jaj, droga redakcjo, nie da się usprawiedliwić tych ocen. Żeby Frenkie zagrał 50 podań prostopadłych, Suarez oddał 100 strzałów, a boczni obrońcy dośrodkowali piłkę pierdyliard razy, to nic nie powinno zmieniać w ocenie drużyny, która wynosi 1 !

Tak patrząc na oceny redakcji to jak by inny mecz ogladali ????

I co dalej twierdzicie że to wina piłkarzy taka gra? Bo dla mnie to Valverde karze im grać w dziada i ta sama taktyke stosuje w meczu. Grajcie w dziada może coś wpadnie.
Mamy tylu pomocników on ustawia Roberto na pomocy...
Coutinho się nie sprawdził teraz Griezmann?
Czyli co wszystko niewypaly? Nie to trener jest niewypał który nie ma absolutnie żadnego pomysłu na gre.