Następny mecz:  Villarreal  -  Barcelona     ·  Dziś o 22:00  ·  34. kolejka La Liga Canal + Sport   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz
21.09.2019, 21:00, 5. kolejka La Liga, Miejsce: Nuevo Los Cármenes,
Granada CF 2:0 FC Barcelona

Ramon Azeez 2'

Alvaro Vadillo 66' (k.)

Użytkowników 4 Liczba głosów: 194
Redakcji 4.0

Przy pierwszej bramce nie mógł nic zrobić. Rzutu karnego nie udało się mu obronić, a na minus można dołożyć słabą interwencję z 52. minuty, po której mogła paść bramka. Oprócz tego nie popisał się znaczącymi paradami. W 64. minucie szczęśliwie obronił strzał nogą.

0 0 25 88% 0 0 5 2 2 0 1 0

Użytkowników 2.5 Liczba głosów: 194
Redakcji 5.0

Zagrał przyzwoicie. Zdarzały mu się przegrane pojedynki i do ofensywy nie wniósł zbyt wiele, ale nie przydarzyły mu się szczególne błędy. Warto pochwalić za niezłe dogranie w pole karne z 23. minuty, czy ładne prostopadłe zagranie do Pereza z 29. minuty. Pieć minut później dobrze interweniował. Po przerwie zmienił stronę. Tam za nic nie można go wyróżnić.

0 0 50 86% 0 1 1 9 3 3 1 0

Szału nie było. Z piłką przy nodze naprawdę dobrze. Kilka razy potrafił rozrzucić grę, jak np. w 30. minucie do Firpo. Kilka razy interweniował też w polu karnym (chociażby 26. minuta), jednak w defensywie lepiej wyglądał Lenglet.

0 0 92 91% 1 0 3 8 3 0 4 0

Redakcji 6.0

Najlepszy z formacji defensywnej. W wyprowadzeniu piłki na przyzwoitym poziomie (np. dobry przerzut z 36. minuty). W pojedynkach powietrznych radził sobie bez większych problemów. Na największy plus bardzo ważna interwencja z 41. minuty.

1 0 93 97% 0 0 7 3 4 1 0 0

Junior Firpo

Użytkowników 1.5 Liczba głosów: 194
Redakcji 2.0

Bardzo słabo. Pierwsza bramka idzie całkowicie na jego konto. Przykro się patrzyło na jego nieudolność przy pierwszym trafieniu Granady. Jego stroną Barcelona nie potrafił stworzyć zagrożenia. Mały plus możemy dać za ruszenie środkiem w 27. minucie i wywalczony rzut wolny w środku pola.

0 0 35 83% 0 1 0 6 3 1 1 0

Użytkowników 2 Liczba głosów: 194

Ponownie mocno przeciętny w środku pola. W 13. minucie dobrze dogrywał w pole karne i brawa można bić Sergiemu za świetną interwencję w polu karnym z 54. minuty. Nie obyło się jednak bez strat i przegranych pojedynków. Na największy minut groźna strata z 25. minuty.

0 0 76 89% 0 0 0 10 2 0 3 0

Frenkie de Jong

Wybrany najlepszym zawodnikiem meczu przez czytelników FCBarca.com.

Użytkowników 4.5 Liczba głosów: 194
Redakcji 7.0

Dla nas Zawodnik Meczu. Miło patrzeć na pomocnika Barcy, który często stara się posyłać prostopadłe podania – 9. minuta i górna próba dogrania do Luisa, następnie 20. minuta i krótkie prostopadłe podanie. Chwilę później wywalczony rzut wolny. Brakuje czasami celności, ale wszystko przyjdzie z czasem. Pracował w obronie, dobrze wychodził spod pressingu i chronił futbolówkę. Oby tak dalej.

0 0 86 93% 1 2 3 9 5 1 4 0

Dyskretny mecz Chorwata. W meczu z Granadą bardziej przydatny dla zespołu mógł się okazać Arthur. Ivana warto pochwalić za dobrą ochronę piłki pod pressingiem i wywalczony rzut wolny z 47. minuty.

0 0 45 89% 0 1 0 9 0 0 4 0

Carles Pérez

Dość aktywny na prawym skrzydle, jednak zbyt wiele z jego gry nie wynikło. Większość jego dośrodkowań w pole karne było niecelnych, a dryblingi też mu zbytnio nie wychodziły (chociażby 43. minuta). Warto pochwalić za niezłą próbę prostopadłego zagrania z 36. minuty.

0 0 18 72% 0 0 0 9 1 1 0 0

Redakcji 3.0

Zaledwie 26 kontaktów z piłką, zarobiona żółta kartka, zmarnowana okazja z 33. minuty, gdzie jego strzał został zablokowany. Wygląda to słabo. W meczach wyjazdowych z Luisa nie ma zbyt dużego pożytku.

3 0 20 85% 0 0 0 3 0 2 1 1

Antoine Griezmann

Także słabo. Zaledwie jeden strzał oddany na bramkę (zablokowany). Warto pochwalić za kilka przerzutów, pracę w pressingu i odbiór z 10. minuty. W meczach wyjazdowych też daje bardzo mało.

1 0 37 86% 0 0 3 6 0 2 0 0

Dał impuls drużynie i zagrał dobre 45 minut. Dobrze współpracował z Ansu, kilka razy nieźle zagrał na lewe skrzydło, potrafił ruszyć z dryblingiem. Jednak zbyt wiele z tego nie wynikło. Dochodzi do tego zablokowany strzał z rzutu wolnego.

2 1 32 72% 2 4 1 14 1 0 2 0

Anssumane Fati

Użytkowników 5 Liczba głosów: 194

Dobra zmiana. Jeden z pozytywów wczorajszej nocy. 16-latek pojawia się na boisku i nie boi się wchodzić w dryblingi, szuka gry na jeden kontakt. Niezłe dośrodkowanie do Griezmanna w 47. minucie. Sześć minut później ponownie dobrze pokazał się na skrzydle. W końcówce meczu dobrze dogrywał w pole karne. Nawet jeśli coś mu nie wychodzi, to go to nie zniechęca. Może się podobać.

0 0 19 84% 1 2 0 7 0 0 0 0

Arturo Vidal

Miał dać impuls, a dał rzut karny. Poza sprokurowaną jedenastką nie pokazał nic ciekawego.