Następny mecz:  Barcelona  -  Villarreal     ·  Dziś o 22:00  ·  38. kolejka La Liga Canal + Sport   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Dołącz do nas!

FCBarca.com to serwis, który istnieje w sieci już od ponad dziesięciu lat. Od samego początku tworzony jest przez kibiców dla kibiców dlatego dołączając do nas stajesz się częścią ludzi, dla których Barcelona to pasja. Dzięki Tobie będziemy dalej się rozwijać, a Ty możesz  nie tylko polepszyć swoje umiejętności, ale także aktywnie przyczynić się do rozwoju Barcelonismo w Polsce, za które jesteśmy doceniani przez Klub, czego przykładem jest artykuł o dziesięcioleciu na oficjalnej stronie FC Barcelony

Aktywny udział na rzecz serwisu to jednak nie tylko hobby. Może być także niezbędnym doświadczeniem, jakże ważnym w obecnych czasach, które możesz śmiało wpisać w CV. W razie potrzeby otrzymasz od nas niezbędne referencje dla przyszłego pracodawcy, które pomogły w znalezieniu zatrudnienia (nie tylko w branży związanej z dziennikarstwem i mediami) zarówno byłym, jak i obecnym członkom redakcji.

Szukamy osób, które podobnie jak my są pasjonatami i od każdej osoby oczekujemy sumienności, odpowiedzialności, braku słomianego zapału i kilku godzin wolnego czasu w tygodniu. W redakcji potrzebujemy nie tylko osób zajmujących się pisaniem artykułów, ale także do innych działów. Wszystkie zgłoszenia przyjmujemy pod adresem mailowym rekrutacja[at]fcbarca.com. Dokładne wymagania i informacje odnośnie poszczególnych stanowisk znajdziesz poniżej.


AKTUALNIE SZUKAMY:

Newsman

Osoba na tym stanowisku zajmować się będzie tłumaczeniem bieżących artykułów z prasy angielskiej i hiszpańskiej.

Czego wymagamy:

  • Znajomości języka angielskiego w stopniu dobrym oraz hiszpańskiego na poziomie podstawowym
  • Bardzo dobrej umiejętności posługiwania się językiem polskim
  • Doświadczenie będzie mile widziane, ale nie jest niezbędne

Aby się zgłosić wyślij na podany wyżej adres e-mail przetłumaczony przez siebie artykuł z jednego z hiszpańskich dzienników (El Pais, Sport, Mundo Deportivo, La Vanguardia itp.) lub hiszpańskiej wersji językowej oficjalnej strony FC Barcelony. Artykuł prosimy przesłać jako załącznik w pliku tekstowym wraz linkiem do informacji źródłowej.