Kings League: Prezydenci strzelają karne!

Mateusz Doniec

6 lutego 2023, 19:30

KingsLeague InfoJobs

14 komentarzy

Fot. Getty mages

Po dwóch tygodniach przerwy wróciła Kings League! W niedzielę 12 drużyn rozegrało już 5. kolejkę rozgrywek. Zbliżamy się zatem do połowy rundy zasadniczej, po której uczestnicy powalczą o Final Four na Spotify Camp Nou. Gerard Piqué tradycyjnie przygotował na tę kolejkę coś, co przyciągnęło kolejnych widzów!

37 goli w 6 meczach - to efekt nie tylko zaciętej walki, ale też kolejnych urozmaiceń wprowadzanych do Kings League przez Gerarda Piqué. Od 4. kolejki na 2 minuty przed końcem pierwszej połowy losowana jest karta, która decyduje o tym, w jakiej liczebności drużyny będą się ze sobą mierzyć w końcówce pierwszej części: od 2 na 2 do 5 na 5. Oto próbka:

Co ciekawe, za losowanie tych kart odpowiedzialny był... Iker Muniain z Athleticu! Nie do poznania!

Na 5. kolejkę nie mogło zabraknąć nowej karty, a jest nią... rzut karny wykonywany przez prezydenta! "Właściciele" drużyn mieli wychodzić ze swoich kabin, a następnie wykonać rzut karny dla ich zespołów. Najwięcej emocji wzbudził pojedynek Gerard Romero vs Ibai Llanos:

Ostateczne mecz między Jijantes Gerarda Romero a FC Porcinos Ibaia zakończył się już piątą porażką słynnego dziennikarza 2:4. Na pocieszenie mógł jednak wraz z Ibaiem zaprezentować nagrody otrzymane tydzień wcześniej na gali w Meksyku za dokonania na Twitchu!

W Kings League pojawia się coraz więcej znanych twarzy. Po tym, jak w poprzednich kolejkach w grze brał udział "prezydent" Kun Agüero czy Enigma69 Nano Mesa, a także Juan Capdevila, Raúl Tamudo, Sergio García czy Chicharito, w 5. kolejce zagrali m.in. były piłkarz Valencii i Celty Fabian Orellana czy był prawy obrońca Valencii Antonio Barragan. Oto zestawienie wszystkich gwiazd poszczególnych drużyn w ostatniej serii gier:

Dzięki temu wszystkiemu Kings League notuje kolejne medialne rekordy. Sam Gerard Piqué udostępnił infografikę, wedle której klipy z Kings League notują na Tik Toku większą oglądalność niż... Premier League, LaLiga, Bundesliga i Ligue 1... razem wzięte!

Najładniesze bramki:

Wszystkie wyniki 5. kolejki:

Tabela:

Prezentacja projektu i podsumowanie 1. kolejki
Podsumowanie 2. kolejki
Podsumowanie 3. kolejki
Podsumowanie 4. kolejki

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

namiot cyrkowy nich postawią i będzie ok

« Powrót do wszystkich komentarzy