2 stycznia 2013, 12:24
Piłkarze, którzy zagrają dziś w towarzyskim meczu Katalonii z Nigerią, wrócili rano do pracy w Ciutat Esportiva. Wśród trenujących zabrakło Víctora Valdésa, który doznał zapalenia powięzi lewej stopy.
A więc to tak się teraz kac nazywa.
Oby nie zabrakło go na Espanyol :(
Mam nadzieję, że zobaczymy go w meczu z Espanyolem..
63 komentarze
30 komentarzy
40 komentarzy
17 komentarzy
Koniec ery dżentelmenów - jak Real Madryt zbiera owoce szkolenia Barcelony?
16 komentarzy
Dziękujemy Leo, że cały czas jesteś najlepszy
91 komentarzy
"W Barcelonie pieniądze są ważniejsze niż zaufanie do młodych" - dlaczego Marc Cucurella nie zaistniał na Camp Nou?
Sortowanie