15 listopada 2012, 21:04
Po meczach reprezentacyjnych, zawodnicy FC Barcelony powrócili do treningów w klubie. W trakcie dzisiejszej popołudniowej sesji, Tito Vilanova mógł skorzystać ze wszystkich graczy.
Kopiąc piłkę od kosza? Jak byłem w liceum to u mnie nawet nikt nie był na tyle odważny. :D
song jak zwykle w koleczku :), messi i villa trenuja razem na silowni- jakas sugestia?
126 komentarzy
45 komentarzy
19 komentarzy
17 komentarzy
Koniec ery dżentelmenów - jak Real Madryt zbiera owoce szkolenia Barcelony?
16 komentarzy
Dziękujemy Leo, że cały czas jesteś najlepszy
91 komentarzy
"W Barcelonie pieniądze są ważniejsze niż zaufanie do młodych" - dlaczego Marc Cucurella nie zaistniał na Camp Nou?
Sortowanie