1

Zgadzam się, że to działanie żeby zrobić presję, żeby faworyzował białych.

Cała ta telewizja działa jak PIS, oskarżają o to co samo robili, albo mieli zamiar robić :)
Trafne porównania poniżej do tv republika.

0

@escarabajo
Przeca zwiększył powierzchnię.czemu inni trzymają z tyłu przy dośrodkowaniach, a tutaj co nabite to się nie liczy.cos jak Cucurela na ostatnich mistrzostwach

0

W PL mają jakieś inne zasady?reka w polu karnym to nie karny?

0

Ogląda ktoś Arsenal -MU? Będą tam jakieś bramki czy to kolejny hit na 0-0?

0

dzisiaj Flick sabotuje. Chyba już w połowie odpuścił ten mecz

1

ewidentnie Pedri rekawami oddycha. co jest k...

0

ale że var nie pokazał karnego za rękę lewego to dziwne

1

Pedri, Fermin out, Torre, Gavi IN

0

nastepny do zmiany Pedri

0

@Pedri16Future
No nic trzeba będzie znów w klatce zamknać

0

@AnsuLamine
gdzie?

0

Szkoda, ze Olmo nie weszła ta poprzeczka, by miał debiut jak Ronaldinho :D środek tygodnia, późna godzina, zwycięski gol...

3

róbta zmiany albo niech ktoś wezwie policje, bo oglądać taką padakę to aż oczy pieką

0

a Ferran to wyszedl na boisko? bo go jeszcze nie widzialem

2

Niech ktoś powie Turasom, że jeszcze nic nie wygrali

0

czy mi sie zdawalo ze z Christensenem i Felixem rozgrzewal sie Roque, a teraz Christensenem, Felix i Rapha?

0

jest sporo sytuacji gdzie można by zagrać na jeden kontakt, przyspieszyć akcję, jak kiedyś za Pepa... a oni pyk, przyjecie, podanie, przyjecie podanie i tak sie to wlecze... zadowoleni z 1-0 :/

1

zapytajcie Tebasa czy był gol. Dzieki temu km.otowi kolejne kontrowersje, a moglo być na zegarku u sędziego info.
Druga sprawa faul Camavingi na Yamalu kopia faulu na Gundo w LM, od razu gwidzek. Tam sędzie kmi.t nawe nie raczył sprawdzić na varze. W LM nas oczywiscie wyr.chali. I tak nas wala w odb.t jak w lidze to w Europie

0

ale Cubarsi dał piłe!

0

Oglądał ktoś FIorentina-Roma? Ale brama na 2-2

2

trzeba podrukować co nieco

0

Jest szansa, że Belingham dzisiaj zagra? Co to ma za kontuzje?

0

@MESSIah16
A nasz as ułaskawił pedofila i ma wszytko w piźd.ie

0

to nie był karny? wtf

0

WItam. Wie ktoś jak dorwać bilety na Arsenal. Zakupiłem Red membership, ale nie widziałem jeszcze dostępnych biletów ani w exchange czyli na najbliższe mecze (potrzebuję na Burnley) ani w ogoólnej sprzedaży np. na mecz z Wilkami. A obserwuję już ponad miesiąc. Ktoś wie jak zakupić?

0

WItam. Wie ktoś jak dorwać bilety na Arsenal. Zakupiłem Red membership, ale nie widziałem jeszcze dostępnych biletów ani w exchange czyli na najbliższe mecze (potrzebuję na Burnley) ani w ogoólnej sprzedaży np. na mecz z Wilkami. A obserwuję już ponad miesiąc. Ktoś wie jak zakupić?

1

WItam. Wie ktoś jak dorwać bilety na Arsenal. Zakupiłem Red membership, ale nie widziałem jeszcze dostępnych biletów ani w exchange czyli na najbliższe mecze (potrzebuję na Burnley) ani w ogoólnej sprzedaży np. na mecz z Wilkami. A obserwuję już ponad miesiąc. Ktoś wie jak zakupić?

0

Orientuje się ktoś czy można dostać bilet na Arsenal nie będąc członkiem klubu? Ew. jeśli trzeba coś opłacić, to czy można zakupić na jedno członkostwo więcej niż 1 bilet?



Interesuje mnie konkretnie mecz Arsenal-Burnley 11.11.2023

0

Orientuje się ktoś czy można dostać bilet na Arsenal nie będąc członkiem klubu? Ew. jeśli trzeba coś opłacić, to czy można zakupić na jedno członkostwo więcej niż 1 bilet?

Interesuje mnie konkretnie mecz Arsenal-Burnley 11.11.2023

4

A czy na stadionach nie ma innych kamer? Przecież rysowanie tych linii pod takim kątem jak na tych obrazkach to jest kpina.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?