0

scala znów neguje Henry'ego i mówi żeby odszedł....scala"skończ wać pan wstydu oszczędź"

0

scala coś tam.... Nie chodzi o bramke tylko o całą 2 połowe w której Henry gra świetnie, i dołożył do tego jeszcze bramke.... Swoją drogą pokazujesz szczyt szczeniactwa:) , jak można coś komentować skoro sie meczu nawet nie ogląda?

0

EndryuVB uważasz, że Kaka jest dużo lepszy od Henry'ego? No i tutaj pokazujesz jak sie nie znasz na piłce

0

Dla mnie Henry powinien odejść.

1. Jest niedoceniany przez kibiców nawet jakby był w najepszej formie na świecie kibice by mówili żeby ribery/eto/villa go zastąpili.

0

Taka prawda, że Henry za czasów gry w Arsenalu był wwielki i Eto'o poprostu mu do pięt nie dorastał. Teraz Henry nie jest w formie, a Eto jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?