zetaa
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
scala znów neguje Henry'ego i mówi żeby odszedł....scala"skończ wać pan wstydu oszczędź"
0
scala coś tam.... Nie chodzi o bramke tylko o całą 2 połowe w której Henry gra świetnie, i dołożył do tego jeszcze bramke.... Swoją drogą pokazujesz szczyt szczeniactwa:) , jak można coś komentować skoro sie meczu nawet nie ogląda?
0
EndryuVB uważasz, że Kaka jest dużo lepszy od Henry'ego? No i tutaj pokazujesz jak sie nie znasz na piłce
0
Dla mnie Henry powinien odejść.
1. Jest niedoceniany przez kibiców nawet jakby był w najepszej formie na świecie kibice by mówili żeby ribery/eto/villa go zastąpili.
0
Taka prawda, że Henry za czasów gry w Arsenalu był wwielki i Eto'o poprostu mu do pięt nie dorastał. Teraz Henry nie jest w formie, a Eto jest.