zetaa
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
1. Henry napastnik Hleb pomocnik
2. Henry i Hleb to różnica klas
0
Właśnie w ostatnim meczu z Bilbao tak sobie na niego patrzałem i nie wiedziałem dlaczego on tak inaczej wygląda, teraz juz wiem :D. Ale nie wazne jak sie wygląda wazne jak sie gra ;)
0
Jaki Henry ma uraz ?? nic mi o tym nie wiadomo. A na Cyfrowym Polsacie jakiś z tych programów jest ??
0
Ej tak poza tematem !! Czy wiecie czy jakaś polska stacja będzie transmitować mecz Barca- MCity ??
0
Szkoda ze Henry nie doceniony jak zwykle :/
0
bravo23 to moze kupmy gabriela Hainze bo to znane nazwisko ??
0
Bez przesady Pique zwykła bramka. Ładna to była Riery
0
Wojtas90 ten skład nie jest zbyt dobry... Xavi nie moze grać na pozycji Dm'a od tego mamy Yaya Toure i on napewno będzie w podst. 11. Co do tego transferu mam mieszane uczucia, Cesc na ławce ? Nie ! To zbyt klasowy i jeszcze młody gracz żeby się marnował na ławce. Wychodzi na to, że Iniesta na lewą strone by poszedł, a Henry niestety z ławki by wchodził no , ale Iniesta z Xavim na środku to był majstersztyk mieli genialne zgrania świetnie się rozumieli. Z tego co pamiętam Iniesta pare razy wystąpił na lewej stronie, ale wtedy chyba nie grał tak znakomicie ?
0
Czy ja wiem czy Henry jest taki kontuzjogenny ?? Problemy z kontuzjami dopiero nastały po pamiętnym meczu z Chelsea.
0
Tak odbiegając od tematu ?? Ogląda ktoś mecz Realu ?? Narazie Krystyna Ronaldo pokazuje to co najlepiej potrafi pada w polu karnym.
0
Wypierdziu sezonowcy! Fani Zlatana posrani. Sory ale mi nierwy pusciły!!!!
0
Juventus go wygania, a my chcemy go wziąść?? Jeden z gorzszych transferów Juve,a my mamy go wziąść?? No chyba że by nam dopłacili z 10 mln to by akurat na Ville było :), a Poulsena by sie do Barcy B dało
0
Messi18 no bez przesady narazie najlepszym naszym obrońcą jest Puyol. Pique to może być w przyszłości jego następca świetne walory fizyczne dobra technika szybkość, i nawet często gole strzela. W przyszłości to może być nasza legenda i także ostoja defensywy.
0
Szkoda zmarnowanego talentu takiego jak Cisse kontuzje go wykończyły :/. Polityka Realu przypada go gustu tylko "Madrydowi" Słuchajcie teraz oni będą mieli najwięcej kibiców tak zwanych "sezonowców" któzi na Krystyną, Kaczką i Benzyną skoczyli by nawet w ogień :) naprawde nie wiem czym sie przejawia miłość do piłkarzy rozumiem do klubu ale do piłkarzy?? Właśnie dlatego mi sie tak podoba polityka Barcy nie kupujemy na siłe piłkarzy po 100 mln tylko wolimy wyszkolić w szkółce piłkarza z podobnymi walorami i wziąść go za darmo tylko tygodniówke płacić:).
0
Do do younga to nie zgadzam sie że jest toborny ma dobrą technike i jest do tego bardzo szybki.
0
Villa by sie przydał, i góra jeszcze jeden zawodnik przeciez my mamy zbudowaną już drużyne i nie musimy zmieniac poł składu jak ..........
0
Przeciez Eto'o z Villą nie mogli by grać w podstawie to rasowi napastnicy a nikt by ich na skrzydło nie zrzucił, a jak nie będą grac w podstawie to sie zacznie stękanie Eto'o konflikty itp.
0
ezequiel a widzisz moja niechęć do tego gracza zaczęła sie od Euro2004
0
Spokojnie nie emocjonujmy sie poczekajny na oficjalne potwierdzenie
0
Lukaso kolejny człowiek zapatrzony w Ronaldo?? Co do jego zalet to zapomniałes dodać: upadanie w polu karnym bez powodu, w ważnych meczach zazwyczaj zawodzi, chce strzelać z każdej pozycji. Przyśpieszenie?? Wydaje mi sie że Leo ma najlepsze przyśpieszenie obecnie na świecie no ale dobra ty wiesz lepiej, aha "mijanie pachołków" to bardzo pożyteczna umiejętność zwłaszcza na boisku.....
0
Teraz tak mówi a nie dawno mówił tak http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=24112
0
Chciałbym żeby Henry zagrał w środku ataku, a co do Maty na ławke narazie...
0
tomekh13 świetny pomysł!! Kupić Forlana dlatego żeby siedział na ławce a Eto'o zdobył króla strzelców!! Pogratulować
0
Riki capdevilla nie przejdzie do Barcy a eto'o nie jest tak wszechstronny żeby grać na lewej
0
A Henry'ego znów na ławie posadzimy?? Przypominam on tez jest wysuniętym napastnikiem
0
Zauważyłem, że ktoś napisał że Henry ma słąbą technike i kiepsko drybluje:D moge napisać tylko ahahhabyyahaahbhhahbauubhuahu. VeH VeB!!!!!!!!!!!!!
0
M_k nie rozumiem za bardzo twojego komentarza?? Co ma Messi Do Henrego?? przeciez obaj i tak będą grać....
0
Cesc genialne podsumowanie musze se zapisać je gdzieś:D
0
Gest Guardioli bezcenny :), co do meczu to piękny....... osobiście wiedziałem, że wygramy kiedy to Henry przelobował bodajże Heinze :)
0
Przeciez Henry jest lepszy od Eto'o