zetaa
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po ostatnim meczu henryka widać było, że jest w formie więc trzeba go coraz częściej wystawiać w podst.
0
sędzia boby odpierdala
0
według mnie iniesta za dos santosa
0
Kurwa ;/
0
GOOOOL!!
0
Zawsze podoba mi się zachowanie Henry'ego dodaje otuchy młodym, jak w Arsenalu. Wspaniale miec takiego zawodnika młodzi moga się uczyć :)
0
Ronaldo i Henry, za swoich czasów byli nie do przejścia.
0
Ludzie dajcie link !! Błagam oprócz sopcastu!!
0
http://iraqgoals.net/ch4.html
0
idol85 Barca ma tak genialnych piłkarzy, że kazdy moze przesądzic o wyniku meczu.
0
Ej a nie wiecie gdzie można na necie obejrzeć z polskim komentarzem?
0
madritista21 od kiedy Herny jest robotnikiem :)?
0
Henry powinien dostać to genialny piłkarz legenda Arsenalu, tak naprawdę on był zawsze drugi co do złotej piłki. Zasłużył chociaż na jedno wyróżnienie. krzychu1689 oni wszyscy razem wzięci z połamanymi nogami i rękoma by go na głowe położyli. Żal mi ciebie
0
A kto na ławce?
0
Można gdzieś napisac petycje do adminów o zbanowanie nędznego prowokatora Zywca21?
0
Zywiec21 idź się powieś, bramka Ibry ale jaka asysta Mess'iego xD
0
JedrzejKowal tacy juz są ci kibole Realu :)...
0
Henry i Ibra strzelili fajnie:)
0
Barcelonista87 to jeden z żałośniejszych komentarzy jakie słyszałem, my nie mozemy się nazwać prawdzimi kibicami bo mieszkamy w polsce i nie jezdzimy na mecze?! W takim razie żaden biedny obywatel, kazdego kraju który nie ma pieniędzy na mecze nie moze się nazwać prawdziwym fanem ?!!? Jestes Żałosny i to bardzo....
0
czendo Henry jest wolny? Hahah dobry kawał dawno tak się nie uśmiałem
0
Dobra ludzie bez podniety Ibra zagrał dobrze, ale nie na tyle, żeby odrazu pisać Messi&Ibra Show ponieważ wiele lepiej od niego zagrał Xavi, Maxwell, Alves. Ibra zagrał gdzieś tak jak Titi
0
W swoim stylu Messi
0
Zobaczycie zatęsknimy jeszcze za Kluivertem !! BUhaha
0
milosz93 i co z tego ze byłeś 9 razy na meczu Barcy ?? To nie znaczy ze jestes prawdziwym i oddanym kibicem. Ja nie byłem ani razu a z Barcą jestem całym sercel juz od 9 lat.
0
Zywiec21 MCity które będzie walczyć o "Big four" w prawdopodobnie najmocniejszej lidze świata. Jak słucham takich komentarzy to mam ochote wysłać sms o treści pomoc
0
Zywiec21 MCity nie gra podstawowym składem z podstawowego składu u nich nie ma tylko adebayora i robinho. Wydaje sie ze nie jestes kibicem Barcy więc chyba przyszedłeś nam nerwy psuć. Zwróć uwage ze Barca ma prawie wszystkich zawodników z Barcy Athletic !!
0
Nie srać sie ludzie !
0
Podoba mi sie styl Gaia Assulina
0
Żywiec21 racja !! Pogratulować ci głupoty !
0
U mnie na cyfrowym polsacie nie ma kanału 341 :D