0

Po ostatnim meczu henryka widać było, że jest w formie więc trzeba go coraz częściej wystawiać w podst.

0

sędzia boby odpierdala

0

według mnie iniesta za dos santosa

0

Kurwa ;/

0

GOOOOL!!

0

Zawsze podoba mi się zachowanie Henry'ego dodaje otuchy młodym, jak w Arsenalu. Wspaniale miec takiego zawodnika młodzi moga się uczyć :)

0

Ronaldo i Henry, za swoich czasów byli nie do przejścia.

0

Ludzie dajcie link !! Błagam oprócz sopcastu!!

0

0

idol85 Barca ma tak genialnych piłkarzy, że kazdy moze przesądzic o wyniku meczu.

0

Ej a nie wiecie gdzie można na necie obejrzeć z polskim komentarzem?

0

madritista21 od kiedy Herny jest robotnikiem :)?

0

Henry powinien dostać to genialny piłkarz legenda Arsenalu, tak naprawdę on był zawsze drugi co do złotej piłki. Zasłużył chociaż na jedno wyróżnienie. krzychu1689 oni wszyscy razem wzięci z połamanymi nogami i rękoma by go na głowe położyli. Żal mi ciebie

0

A kto na ławce?

0

Można gdzieś napisac petycje do adminów o zbanowanie nędznego prowokatora Zywca21?

0

Zywiec21 idź się powieś, bramka Ibry ale jaka asysta Mess'iego xD

0

JedrzejKowal tacy juz są ci kibole Realu :)...

0

Henry i Ibra strzelili fajnie:)

0

Barcelonista87 to jeden z żałośniejszych komentarzy jakie słyszałem, my nie mozemy się nazwać prawdzimi kibicami bo mieszkamy w polsce i nie jezdzimy na mecze?! W takim razie żaden biedny obywatel, kazdego kraju który nie ma pieniędzy na mecze nie moze się nazwać prawdziwym fanem ?!!? Jestes Żałosny i to bardzo....

0

czendo Henry jest wolny? Hahah dobry kawał dawno tak się nie uśmiałem

0

Dobra ludzie bez podniety Ibra zagrał dobrze, ale nie na tyle, żeby odrazu pisać Messi&Ibra Show ponieważ wiele lepiej od niego zagrał Xavi, Maxwell, Alves. Ibra zagrał gdzieś tak jak Titi

0

W swoim stylu Messi

0

Zobaczycie zatęsknimy jeszcze za Kluivertem !! BUhaha

0

milosz93 i co z tego ze byłeś 9 razy na meczu Barcy ?? To nie znaczy ze jestes prawdziwym i oddanym kibicem. Ja nie byłem ani razu a z Barcą jestem całym sercel juz od 9 lat.

0

Zywiec21 MCity które będzie walczyć o "Big four" w prawdopodobnie najmocniejszej lidze świata. Jak słucham takich komentarzy to mam ochote wysłać sms o treści pomoc

0

Zywiec21 MCity nie gra podstawowym składem z podstawowego składu u nich nie ma tylko adebayora i robinho. Wydaje sie ze nie jestes kibicem Barcy więc chyba przyszedłeś nam nerwy psuć. Zwróć uwage ze Barca ma prawie wszystkich zawodników z Barcy Athletic !!

0

Nie srać sie ludzie !

0

Podoba mi sie styl Gaia Assulina

0

Żywiec21 racja !! Pogratulować ci głupoty !

0

U mnie na cyfrowym polsacie nie ma kanału 341 :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?