O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1424
  • Liczba komentarzy 26
  • Polecenia 35

Komentarze

0

@MakeNoise Czyli brakowało mu medialności którą w Barcelonie mógłby dopiero zdobyć, a nie którą już ma, więc wydaje mi się, że w tym aspekcie Robert skorzysta znacznie bardziej niż Barcelona. Tak patrząc z przymróżeniem oka hiszpański kibic pewnie wolałby kupić koszulkę Pedriego, Fatiego czy nawet Ferrana niż polskiego „dziadka”

0

@MakeNoise Gdyby Robert był tak medialny jak to opisujesz, myśle, że miałby już Złotą Piłkę. Nie wiem też skąd ta pewność w tym, że 3 lata jeszcze pogra na światowym poziomie. Tak jak piszesz wydane pieniądze na Lewego mogą zwrócić się tylko sportowo i oby rozwiał moje wątpliwości jak już trafi do Barcy.

0

@MakeNoise Myśląc przyszłościowo jak najbardziej. Ale pytam co sądzą inni bo bezbłędny nie jestem. Wydaje mi się, że klub w naszej sytuacji nie powinien kupować za taką cenę gracza w tym wieku bo już go raczej nie sprzedamy.

0

Jak uważacie lepszy Jesus z City czy Lewy ? Bo cena chyba podobna

2

Włączyć w transfer Mingueze lub Lengleta, a najlepiej obu

Zobacz wszystkie

10

Dziwią po początku sezonu transfery Malcolma który w ogóle nie gra, Lengleta który dostał szanse dopiero po kontuzji Umtitiego, a w tym meczu trener woli Vermalena który najprawdopodobniej po sezonie się z nami pożegna, Vidala który powinien dostawać całe mecze ze słabszymi żeby odciążyć Rakiete który jest zajeżdżany, a powinien odpoczywać bo w zeszłym sezonie też grał mega dużo, mam nadzieję, że chociaż Arthur dostanie teraz więcej szans. Ale trzeba wierzyć w umiejętności doboru składu przez trenera, a rozliczyć go po sezonie.

8

Gdyby go tak wymienić na Braithwaite’a ? Chyba każdy by był zadowolony

8

Moim zdaniem Vidal powinien dzisiaj zastąpić Rakiticia który oddycha rękawami i ostatnie mecze ma co raz słabsze, widać, że potrzebuje odpoczynku.

2

Po tym zachowaniu gość też dla mnie odpada. Ostatnio gdzieś czytałem, że City chce sprzedać Jesusa, żeby kupić Felixa może to by była lepsza opcja ?

2

Włączyć w transfer Mingueze lub Lengleta, a najlepiej obu