O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 2017

Statystyki

  • Dni w serwisie 825
  • Liczba komentarzy 32
  • Polecenia 78

Komentarze

7

Pisałem o tym już kilkukrotnie i napiszę jeszcze raz - głównym problemem Barcelony jest mental - po falach kompromitacji w meczach o stawkę, przynajmniej część naszej drużyny podchodzi do spotkań bez pewności siebie i widać, że przykład idzie z samej góry. Takie wypowiedzi trenera Barcelony są skandaliczne i niedopuszczalne.

1

@korn234 zrobił to, czego wszyscy od niego oczekują. Koniec końców napastnicy rozliczani są z bramek

1

A szkoda strzelić ryja.

1

Dzisiejszy mecz jasno pokazuje, że busquets to powinien wchodzić co najwyżej z ławki, frenkie zapewnił dziś dużo ruchu, jak dla mnie również na chwilę obecną w pierwszym składzie powinien grać alba i ansu, lewe skrzydło wygląda dużo lepiej z tą dwójką. Ogólnie pozytywne odczucia po dzisiejszym meczu, oby tak dalej.

1

@pomi11 Inter do pierwszego meczu z nami podchodził po bardzo słabym okresie, postawili autobus i poza zdecydowaną obroną niewiele pokazali, natomiast Barca od dłuższego czasu nie ma pomysłu na konstruowanie akcji ofensywnych, było to widać w meczu z Majorką, było to widać bardzo wyraźnie w meczu z Interem i było to widać także dzisiaj, gdzie celta w zasadzie oddala nam gola za darmo i dobrze, bo mam wątpliwości, czy sami byśmy coś zdziałali w takiej dyspozycji. Oczywiście całym sercem liczę na zwycięstwo z Interem, ale spójrzmy prawdzie w oczy, z taką formą w ofensywie, jaką prezentujemy aktualnie zwycięstwo będzie dużym sukcesem. Ciężko mi to pisać, bo drużyna potencjał ma na pewno na coś więcej, oczywiście nie pomagają kontuzje i niezrozumiałe decyzję arbitrów w LM, ale prawda jest taka, że to nie sędziowie zabrali nam wyniki w tych meczach, a właśnie brak pomysłu w ofensywie. To wygląda, jakby porażka z Bayernem (po naprawdę obiecującej pierwszej połowie) zrobiła naszym zawodnikom ofensywnym mentalną krzywdę, z którą do teraz nie mogą sobie poradzić. Mimo wszystko, mam nadzieję, że w środę będziemy mogli pisać komentarze w bardziej pozytywnym wydźwiękiem.

Zobacz wszystkie

20

@Matix90 raczej za daleko idące wnioski kolego ;)

15

To bardzo dobra wiadomość, walorów sportowych lewego i jakości, jaką wniesie opisywać nie trzeba, ale ten gość może też wnieść tak potrzebną nam mentalność, ile to już było meczy ostatnio w LM (Roma,Liverpool) gdzie przez mental przegrywaliśmy praktycznie wygrany dwumecz, mam nadzieję, że lewy prócz bramek da nam też spokój w głowie i wiarę w zwycięstwo z każdym przeciwnikiem, bo ostatnio widać było tego brakowało. Jak będzie czas pokaże, szykuje się bardzo emocjonujący sezon!

10

City woła ok 90 baniek za Silvę, o czym tu mówić, gość jest kompletnie poza zasięgiem Barcelony w obecnym stanie finansów klubu. Zupełnie nie rozumiem czemu jego temat jest wałkowany w praktycznie każdym artykule. Transfer Solera i Lewego byłby w obecnym stanie rzeczy szczytem naszych możliwości i dużym sukcesem, na więcej bym nie liczył.

7

Pisałem o tym już kilkukrotnie i napiszę jeszcze raz - głównym problemem Barcelony jest mental - po falach kompromitacji w meczach o stawkę, przynajmniej część naszej drużyny podchodzi do spotkań bez pewności siebie i widać, że przykład idzie z samej góry. Takie wypowiedzi trenera Barcelony są skandaliczne i niedopuszczalne.

7

Ten news z Kounde to fantastyczny, równie dobrze można by napisać że mbappe pasuje profilem do klubu, jest szybki, dobrze drybluje i ma wykończenie , ale jako że kosztuje grubo ponad 100 milionów to Barcelona nie wykonała na razie żadnego kroku i na pewno nie weźmie udziału w licytacji ;)

Media

Sonda

Jak oceniasz decyzję o zwolnieniu Ernesto Valverde w styczniu 2020 roku?