wojopancer
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdyby klub piłkarski Real Madryt był postacią z filmu lub serialu to kim by był?
Dla mnie Barczakiem z zajezdni, parszywy typek.
edit.
Lub też Czerepachem.
0
@Patriskos po co mamy iść po uszatego? Przecież Gerard Martin jest na miejscu.
0
@Technik ta strona już dawno wydała wyrok
0
@Stinger_ czyli pewnie polityka Ci się śniła
0
Co wam się dzisiaj śniło?
0
@lucca87 odeszedł? To już chyba nie wruci
5
@lajcior Polak Polakowi nie wiem ale madryciok zawsze będzie parszywie knuł udając że się martwi
1
@lajcior a co ty sie madrycioku tak przejmujesz La Rambla?
0
Komentarz usunięty
0
@vangoor masz coś ważnego do powiedzenia czy jesteś tu tylko dla przypierdzielki?
0
@vangoor If I'm asking, I care
0
Pytanie do La Ramblowych statystyków.
Ile wygranych klasyków ma Endrick na ile rozegranych odkąd jest w Realu?
0
@mmaciass a co powiedział?
2
Agresywna agitacja polityczna powinna być na La Rambli banowana.
0
Czytam w czeluściach internetu że Yamal ma wybujałe ego i bardzo gwiazdorzy. Co o tym myślicie?
0
@maroon no tak Ryan, nie ma tu błędu
1
@neymarjr_143 okradają go z asyst skurczysyny
1
Ryan Yamal top czy flop?
0
Ma ktoś statystykę ile Mbappe nastukał już bramek Barcy w całej swojej karierze?
0
@Gaucho ależ szkoda tego Żulka z interem :(
4
@Gaucho parszywy klub
0
"wiem że ludzie są glupi, ale do takiego stopnia, żeby cieszyć się z wygranej vs Vazquez, Garcia, pomocnik i Asencio to serio trzeba mieć coś nie tak w glowie" co wy na to?
1
@Quetro ja się zgadzam z Twoją teorią
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Kto mi powie za co Polacy tak bardzo kochają Tomasza Adamka? No gość pod maską katolika ukrywa twarz szui która dla pieniędzy zrobi dosłownie wszystko a jest wciąż tak bardzo wielbiony.
0
@Pedri16Future no zoba
https://zapodaj.net/plik-VokytSE0fO
1
@8stoichkov8 póki co widziałem u nich tabelkę że oni w poprzednim sezonie pokonali nas 4 razy a my ich w tym sezonie 3 razy
0
Teraz pytanie za 100 punktów dla La Rambli:
Po takim sezonie (powiedzmy że wygrywamy LL)
jakie są wasze minimalne wymagania co do przyszłego sezonu?
1
@The Game 10 u mnie gigantyczne znaczenie przy kupnie auta ma to czy ono mi się podoba. I w tym przypadku Cupra mi się mega podoba, Nissan nie.
0
@FcPortoFan1999 to była ironia