viiscaa
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a ciekawe skąd znasz ten język pokemonie Xavi...? sorry generale miało być, sic!!
0
Barcę czeka trudny dwumecz, to będą inne mecze niż te z fazy grupowej. Barca jest w lepszej formie, ale Inter jest poprawił się jeszcze bardziej od jesieni w swojej grze w ważnych meczach.No i Mourinho... Moim zdaniem w wyniku dwumeczu będzie różnica 1 bramki, może nawet decydować liczba goli na wyjeździe.
Davide Santon
Tyle, że ta statystyka Mourinho (nieprzegranych meczów z rzędu na własnym stadionie) dotyczy wyłącznie spotkań na krajowym podwórku. W międzyczasie między innymi Barca wygrywała z Chelsea na Stamford Bridge.
adamm 13 - te wyniki to z Fify czy FM'a?;>
0
Też mam polewkę z komentarzy halaneodzieci na realmadrid.pl. No bo jak nie parsknąć śmiechem czytając kwiatki pokroju:
2010.04.12, godz. 22:27, kamil992
Ronaldo nie zawiódł. W tym meczu byl o niebo lepszy od messiego ktory gral taka kaszane ze sie w pale nie miesci. Oprócz bramki i dwoch niewykorzystanych setek niewidoczny. Ronaldo dryblowal walczyl mial sytuacje. Gdyby koledzy dostosowali sie do jego poziomu wynik bylby zupelnie inny. Śmieszne jest tekst ze messi przycmil Ronaldo.Cris byl najlepszym pilkarzem realu. Moge sie zalozyc ze gdyby real wygrał chocby 1:0 kazdy zawodnik mial by note o co najmniej 2 wyzszą.
:D
0
a kto to taki Valdez?
0
lepiej już ci sfrustrowany haladzieciaku neo ?;> tak czy siak - zawijaj stąd grzecznie w podskokach na swoje podwórko, bo sorry ale capi... bez pozdrowień.
0
proszę o bana dla idioty pod nickiem barcacwel
0
slow
a czy Ty myślisz, że gdyby nie Dudek to piłkarze Realu mieliby te opaski? a swoją drogą - łatwiej założyć opaski (nie spadną raczej) grając z długimi rękawami niż z krótkimi...
0
KanonierTH1411
w CdR 6 bramek.
0
Dane na wiki są poprawne, sam robię statystyki Barcy i wynika z nich jasno, że w zeszłym sezonie Messi strzelił dla Blaugrany goli 38, w tym ma już ich 39 (licząc bramki z superpucharów, bo one są liczone za obecny sezon). Jako, że Barca zagra jeszcze 10, a miejmy nadzieję że nawet 11 spotkań, to Lionel ma szansę nieźle swój prywatny rekord wyśrubować :)
0
zakładka serwis ma się rozumieć, mój czeski błąd.
0
moriturus10
a tak trudno poszukać?? choćby wejść do archiwum tutejszej strony?? (wiesz, jest taka zakładka aktualności, a tam i coś zwane archiwum) wszyscy teraz chcą mieć wszystko na tacy podane,zero myślenia... :/ jak przed (lub w trakcie) meczem, wchodzi masa osób pytać o linki do meczu gdy 2 komentarze wcześniej (niżej) są podane te linki jak na tacy... ja się zastanawiam skąd się biorą tacy (bez urazy ale to szczere) lenie i niedorajdy.
0
Fajny tytuł i super meczyk! :)
a teraz pobawię się w scenarzystę...
jako, że finał grany będzie w Madrycie... to w 1/4 fajnie by było pomścić Sevillę i zahartować się przy okazji na dalsze gry wyjeżdżając do Moskwy; w 1/2 zmierzyć siły z Rooneyem i spółką - wiadomo prestiż, rewanż, Messi vs Rooney itd; a w finale stanąć w szranki z Lyonem. Wyobraźcie tylko sobie taki scenariusz...
Barca ogrywa Lyon 2-0 a katalońska prasa tytułuje następnego dnia artykuły z okładki "Lyon w końcu pokonany na Santiago Bernabeu" :D miny madridstas wtedy-bezcenne :)
pozdro cules
0
jako, że finał grany będzie w Madrycie... to w 1/4 fajnie by było pomścić Sevillę, w 1/2 zmierzyć siły z Rooneyem i spółką, a w finale stanąć w szranki z Lyonem. Wyobraźcie tylko sobie taki scenariusz...
Barca ogrywa Lyon 2-0 a katalońska prasa tytułuje następnego dnia artykuły z okładki "Lyon w końcu pokonany na Santiago Bernabeu" :D miny madridstas wtedy-bezcenne :)
pozdro cules
0
Czak18 i nie tylko ;)
jako, że finał grany będzie w Madrycie... to w 1/4 fajnie by było pomścić Sevillę, w 1/2 zmierzyć siły z Rooneyem i spółką, a w finale stanąć w szranki z Lyonem. Wyobraźcie tylko sobie taki scenariusz...
Barca ogrywa Lyon 2-0 a katalońska prasa tytułuje następnego dnia artykuły z okładki "Lyon w końcu pokonany na Santiago Bernabeu" :D miny madridstas wtedy-bezcenne :)
0
kretoszczur
nie to żebym był złośliwy ale 2/3 sędziów nie jest równe 2/3 sędziego, a między 2/3 a jednością (66,7 a 100%) jest jeszcze trochę ułamków ;]
0
Moyart
Jak dla mnie cała sytuacja nie jest taka ewidentna i ja bym po prostu na miejscu sędziego karnego nie gwizdnął, tyle. To jest sytuacja, w której przypuszczam 2/3 (jak nie więcej) sędziów by nie wskazało na wapno i ja bym należał do większości ;)
0
Moyart
Przewinienie było, owszem, ale... Nie ma rzutu rożnego (czy wolnego z bocznego sektora boisku z pobliża pola karnego) bez takich ciągnięć za koszulkę, przy czym nie raz i nie dwa takie ciągnięcie za koszulkę uniemożliwia zawodnikowi drużyny atakującej oddanie strzału z równie bliskiej odległości i z niemniejszą szansą na zdobycie bramki. Natomiast sędziowie raczej rzadko sięgają po gwizdek w takich sytuacjach, już znacznie częściej odgwizdując faul ofensywny za takie trzymanie za koszulkę w polu karnym.
A jeśli już idziemy tokiem który przedstawiasz to i czerwona w miejsce żółtej kartki by się należała chyba.
0
simitsu92
Wypowiedź tego madridisty była akurat znacznie mniej głupia niż Twoja. Miała sens i była na temat, w przeciwieństwie do Twojej. Nie wiem jaki jest Twój staż kibica, ale wypowiadasz się jak dziecko i sezonowiec Barcy, zero szacunku, zero słów na temat.
A co do karnego - jakby sędziowie mieli gwizdać karne za każde tego typu ciągnięcie za koszulkę w polu karnym to mecze kończyłyby się często dwucyfrowymi wynikami.
0
Ten Riv to taki sam spec jak Aboutreka, który też tu czasem taki syf rozsiewał...
0
Dudek89
sezon 2007/08 to akurat słaby przykład bo Eto'o połowę stracił przez kontuzje i PNA, a w 18 ligowych meczach strzelił 16 bramek.
0
Nie ma to jak mądrości speca od 7 boleści riva :)
ktoś jest sezonowcem bo nie był na tej stronce wcześniej... kibicuje Barcy od 94 roku, net mam od niedawna, konto na tej stronce raptem z półtora roku, ale widać jestem sezonowcem z rm.pl :))))
A tym porównywaniem statyk obecnych Ibry z tymi Samuela z zeszłego sezonu to przechodzisz sam siebie. (Tu zaznaczam, że byłem wręcz wściekły gdy doszło do wymiany Eto'o - Ibra, ale Szwed już mnie do siebie przekonał.) Wymagasz by Ibra w swoim 1 sezonie gry, gdy reszta zespołu (Henry; Iniesta i Yaya głównie) jest raczej w gorszej formie (niż w zeszłym fenomenalnym sezonie) miał statystyki takie jak Eto'o w swoim piątym sezonie gry w tym klubie? To czemu nie przywołasz statystyk Eto'o w Interze i nie porównasz ich z zeszłorocznymi Ibry? Bo mniej wygodnie?;>
Obaj napastnicy różnią się znacznie od siebie, każdy ma swoje wady i zalety, więc skończ waść z tym obiektywnym inaczej pisaniem.
0
Riv
Pajacyku nierozumny :) Dzieci neo piszą LOL i dlatego masz do nich pogardę... dlatego też używasz słowa żal typowego dla podobnych osób? kochany jesteś w tym "nie wiem czego, ale się czegoś przyczepię bo napinka jest fajna" :)
0
A ten pajac Riv dalej swoje :))) Barca oszukała bo sędzia się pomylił :)))) oszustwo szyte mega grubą nicią!!! :)
0
Kurcze, jak tak dalej pójdzie to Milito będzie musiał poczekać na swoje kilka minut, a szkoda :)
0
heh :)
no jasne Zagi, ale na ogół (moim zdaniem) na expekcie była lepsza jakość niż na justinie :)
A co do meczu - ilość strat w 2 połowie jest zatrważająca...
0
JolaFCB
No ja duużo meczyków w tym sezonie oglądałem na expekcie ale dziś jest najsłabsza jakość i dlatego pytam ;) dzięki
0
JolaFCB
tylko u mnie, czy ogólnie na expekcie jest dziś gorsza jakość obrazu?
0
Z tym karnym to pan sędzia zaszalał... szkoda że obejmujemy prowadzenie po takim wielbłądzie sędziego.
0
Piechol
Nazwisko Bonano mówi mi mniej więcej tyle co Hesp, Dutruel czy Rustu, a nie wymieniłem go bo jakoś na szybkiego trzech innych mi do głowy przyszło:) ale jednak Busquets kojarzy mi się jeszcze gorzej, on w samej lidze mistrzów puścił kilka tak kuriozalnych bramek, że nie da się zapomnieć :)) choćby z Galatasaray ;P Baboli tego Argentyńca jakoś mimo wszystko mniej kojarzę.
Pozdro.
0
Choć w tym meczu Hesp go nawet przebił babolami. (gol z takiego kąta + zero reakcji przy 2 golu mimo że mógł piłkę sięgnąć...)