O sobie

  • Zainteresowania piłka nożna, bilard, labradory, geografia
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho, Messi
  • Ulubione zespoły Barca
  • Barcelonie kibicuję od 1994 roku

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 167
  • Polecenia 64

Komentarze

0

Gdy było już 0-2 w 5 minucie w życiu bym nie pomyślał że będzie remontada już do przerwy. Ta drużyna jest WIELKA!

6

Ten Ferran to jest jednak przeogòr.
Ciekawe czy jego zwolennicy dziś z nory wyjdą.

0

W pamiętnym meczu z Chelsea trzeciego gola zdobył Duff, Terry dobił dopiero później Barcę strzelając na 4-2.

Pamiętam ten mecz bardzo dobrze, zapewne pomaga w tym (poza tymi nokautującymi 3 ciosami niebieskich) także genialny gol Ronaldinho, jedna z najbardziej magicznych bramek jaką było mi dane widzieć śledząc mecz na żywo.

1

No jeśli z tym, to racja. Choć nie wiem czy to szczęście, bo na stadion i tak dostaną się tylko najwierniejsi fani Legii, a nie rozsiane po kraju hala dzieci :)

0

Tyle to ja wiem, więc nic mi nie powiedziałeś. Bayern i Borussia w chwili dolosowywania Bayeru były już odpowiednio w grupach D i F, jak zresztą napisałem...

Zobacz wszystkie

30

"Rekord Gerarda z poprzedniego sezonu jest taki sam, jak Luisa Enrique - 7 bramek w jednym sezonie".

Nie wiem co autor miał na myśli, bo Enrique niejednokrotnie strzelał ponad 7 bramek w sezonie, a w najlepszym dla siebie nastrzelał ich 25.

6

Ten Ferran to jest jednak przeogòr.
Ciekawe czy jego zwolennicy dziś z nory wyjdą.

6

W czym sprzyjało białym szczęście, w tym że mają porównywalna grupę do naszej?

3

Na mistrzostwach Europy w meczu Polska - Portugalia za to pewnie śmiałeś się z tych co kibicowali Portugalii? Żal mi tej polaczkowej zawiści, serio...

3

Jednego nie rozumiem... (i od razu pojawiają mi się myśli w głowie - ustawione są te losowania czy przeprowadzają je idioci?)

Dlaczego Bayer Leverkusen nie mógł zostać "dolosowany" do Barcy z 2 koszyka, natomiast Borussia M/g z 3 koszyka już mogła? Bo dla mnie nie ma to najmniejszego sensu...

Ustawiona rywalizacja Barca - City, tylko idioci tego nie zauważą... ;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?