O sobie

  • Zainteresowania Życie
  • Ulubiony zawodnik Henry, Ronaldinho, Messi
  • Ulubione zespoły Barca, United
  • Barcelonie kibicuję od całe życie

Statystyki

  • Dni w serwisie 3680
  • Liczba komentarzy 80
  • Polecenia 160

Komentarze

3

@Wilk ahh te słynne DNA Barcy xD dzięki któremu jesteśmy zadłużeni po uszy, Laporta zatrudnia koleżków i jakoś się kręci.

1

@dallas123 przybliżysz?

1

@Comentateiro jedyne drużyny, których wszystkie mecze staram się obejrzeć to United i Barca. Tuzy typu Fred(który grając obok Casemiro prezentuje całkowicie inny poziom), czy Sancho, który wraca po przerwie ale ma duży wpływ na ofensywę United.

Niestety Xavi przekombinował, bo nie wyobrażam sobie, że z dostępnymi zawodnikami Xavi wyniesie zwycięstwo z twierdzy Old Trafford.

0

@Rl9k1nG Oglądam też United więc siłą rzeczy musiałem się już najebać...

0

jeśli Bernardo Silva wyjdzie taniej niż Cucurella to przemyślę ołtarzyk Alemanego w swoim pokoju.

Zobacz wszystkie

21te dresy były w sprzedaży?

14

Bardzo rzadko się wypowiadam, ale trzeba dać szanse Martinowi. Chłop żyje snem i uważam, że motywacja i chęć gry dodadzą mu skrzydeł w Barcelonie. :) Dużo ruchu i nie boi się pokombinować co wyjdzie nam na dobre. A Leo? Tyle się gadało, że nie strzelał ostatnio, że postanowił pokazać, że nie zapomina o strzałach.

14

Czuje się podobnie jak w przypadku, kiedy traciliśmy Alexisa Sancheza. Malcom cechuje się tym samym, co Chilijczyk, gdy odchodził od nas - zostawiał serducho na boisku, cieszył się piłką i przede wszystkim wykorzystywał dane mu okazje. Mimo wszystko życzę Malcomowi z całego serca sukcesu i zostania centralnym punktem drużyny jak Sanchez w Arsenalu. ;- )

10

A ja życzę ci w przyszłości przejęcia po Messim numeru na koszulce :)

9

nie rozumiem o co chodzi, Nico złapie minuty i tak, a na pełnej grze na 3 fronty POTRZEBUJEMY głębi pola, tym bardziej na kluczowe momenty. Pomijam przykład jak połamie się jeden z pomocników, a będziemy grać co 3 dni.

Media

Sonda

Kto zostanie mistrzem Europy?