O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2610
  • Liczba komentarzy 199
  • Polecenia 445

Komentarze

1

W kontekście rozpiździelu permanentnego, którego końca nie widać, jest to w rzeczy samej bardzo istotne pytanie. Rzekłbym, fundamentalne dla dalszych losów. Pytanie z gatunku - czy ja byłam z pieskiem, czy bez pieska.
Bravo, bravo Redakcja za świetny temat. Bravo.

0

@ZIBI88 Amigo, nie wiem ile liczysz sobie wiosen, być może nie tyle by pamiętać, ale on szacunek już zyskał biegając po boisku w barcelońskim trykocie.

0

@jolowanila zapomniałeś dodać, że Realu nim przyszły (niezaprzeczalne) sukcesy, dołek trwał lekko licząc, ponad dekadę.
Nie chciałbym tyle czekać :)

2

Do piczy, jak to jest?! Czegoś tu nie kumam.
Drużyny które nie posiadają Messiego, a który jest dla nas kluczowy, zwany przez niektórych nieco obłąkańczo Mesiaszem, młócą nas bezlitośnie, nie nadwyrężając się przy tym zbytnio.
Najwyraźniej kopacze również tego nie kaman, bo przy każdym wyjściu na murawę zdają się być zaskoczeni, że praktycznie z nikim nie potrafią sobie poradzić.

0

@Bocheno1 No nie wiem?
5 miesięcy temu, po tym co widziałem w pierwszym meczu, z wykartkowanym Ramosem, nie postawiłbym na nich złotówki.
Dzisiaj z rekonwalescentami - Hazardem i Asensio, pozytywnie nastawiony, z Karimem który stał się liderem, z Zizu na ławce i w końcu z umiejętnością wygrywania trudnych meczów, szanse Realu znacząco wzrosły. To co stracił u siebie, jest w stanie odzyskać w City. Dla mnie szanse rozkładają się 52:48, z niewielkim wskazaniem na City.

Zobacz wszystkie

42

Swoją drogą jest w tym pewna ironia - najbardziej hiszpański z hiszpańskich, szczycący się swoją hiszpańskością (wiem, wiem, prof. Miodek grozi mi w tym miejscu palcem), sabotuje drużynę narodową mając na uwadze wyłącznie partykularny interes.

40

Orły, dobrze jest opiniować na podstawie słów jakie zostały wypowiedziane, nie zaś w oparciu o te, których nie ma, a wydaje się wam, że padły. Zaślepienie nienawiścią? Niezrozumienie tekstu?
Solskjer nie porównuje przypadku MU do sytuacji Barcelony. Nie czyni tego w żadnym miejscu. Odnosi się wyłącznie do systemu rozgrywek, który jest równie krzywdzący dla obu ekip. Tylko tyle.

34

Nijak się nie dogadają przy jednym stole. Griezmann jak to Francuz, tylko półtwarde warzywa, ewentualnie galetty, a duet z Ameryki tylko krwiste steki. No i jeszcze wino, ten chce bordeaux, a ci argentyńskiego malbeca ;)

33

27 letni piłkarz który w futbolu dotychczas nie osiągnął nic. Wciąż aspiruje. Poza incydentalnymi wypadkami, nie wspiął się na poziom lidera żadnej drużyny.
Pozbawiono go kapitańskiej opaski w reprezentacji, a jego rola w niej mocno zmalała. Z Santosem rozstał się w mało przyjaznych relacjach. Barcelonę pożegnał wykazując małość, brak klasy i szacunku dla klubu i jego kibiców. Podobnie ma się rzecz w Paryżu, z tą różnicą, że do powyższego zestawu dodał jeszcze konflikt z częścią szatni i kibicami. Jak na razie piłkarz nikt; piłkarz wydmuszka. Produkt marketingu, aniżeli faktyczny zwycięzca.

23

Panie Marcinie, tak nie można; to się nie godzi. Nie chcę być niemiły, ale czyta Pan swoje teksty po zakończeniu pisania, a przed puszczeniem na łamy? Może warto? Czasem lepiej przeczytać dziesięć zdań, niż jedno napisać. U Pana zaś mam wrażenie bywa odwrotnie. I nie mam na myśli nawiązań do zjawiska podążającego w stronę pandemii, które szaleje obecnie na globie. Nie, nie, rozumiem, stara się Pan być, jak zresztą za każdym razem kontrowersyjny i obrazoburczy. Jak też za każdym razem, niewiele z zamierzenia wychodzi. Tekst jest miałki.
Powiela Pan w tekście komunały, nie dostarcza informacji, a głównie sensacyjność, stylem zaś nie odbiega wypracowaniu szóstoklasisty. Bardzo źle widzieć tak słabe teksty na tej stronie.