0

czy ja wiem.......jasne że go nie sciagac po co on ten dziadza to juz wolalbym rasiaka

0

ee nawet grajki z realu tak mruczą pod nosem to pewne;]

0

MESSi w tym sezonie zrobi wymiot to pewne to zł

oty dzieciak

0

po co laluś

z anglii mamy messiego.......;]

0

ah real marzenia o pucharze są juz nieREALne........dali ciała

0

w barsie wymiot robil oby tak dalej

0

jak tak dalej pójdzie to barcelonę będzie można nazywać reprezentacja hiszpani

0

kazdemu grajkowi moze zdarzyć się taka seria nie ma co popadac w zachwyt poczekamy zobaczymy

0

czysto schludnie z gracją tak to sie robi BARCA

0

Nieważne kogo wylosuje BARCa, jest w takiej formie że nikt w tej chwili nie może jej zagrozic.....respekt dla PEPE;] ma gadane to jest trener z prawdziwego zdarzenia

0

Messi jest najlepszy...;] najlepszy w tej chwili...lecz to chyba za póżno w tym roku pilka do lalusia z ManU ale rok 2009 to będzie rok argentyńczyka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?